Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » élvezem ha elfenekelnek. Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

élvezem ha elfenekelnek. Nem szex közben hanem szerepjátékban. Magát a szerepjátékot élvezem, hogy beleképzelem magam egy rossz gyerek bőrébe vagy ilyesmi. Ez is BDSM VAGY VALAMI MÁS? Nem vonz a bőr cucc és semmi ilyen. Fiatal és fiú vok.

Figyelt kérdés
2017. jún. 15. 00:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, BDSM féle :)


Hány éves vagy te rosszkisfiú?

2017. jún. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tizennyóóóóólc :P kell hogy fájjon is, mert ha nem érzem úgy hogy ez marhára fáj, meg csíp akkor nem az igazi, a paskolás nem jön be. de a latex és társait továbbra sem bírom.
2017. jún. 15. 00:48
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Hm.. szivesen megbüntetnélek :)
2017. jún. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hogyan büntetnél meg? mivel vernél el? SZíjjal kaptam már ki, a hangja és az hogy mennyire fájt minden csapás, ha erre gondolok, feláll azonnal :D
2017. jún. 15. 00:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azzal :)
2017. jún. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de nem hagyhatod abba, még ha akkor nagyon szeretném is!!!!
2017. jún. 15. 00:58
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
míg el nem élvezel? vagy meddig? :)
2017. jún. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
amíg nem kapom meg a büntetést. nem élvezek el, nem élvezem akkor. az utolsó pasi aki egy idősebb férfi volt, az úgy kezdett el elverni, hogy sarokba állított, megszídott hogy rossz voltam, nem csináltam házifeladatot és rossz jegyet kaptam, majd az alsügatyámon kezdett el elfenekelni a szíjal. az annyira fájt hogy csak na, és amikor más szipogtam meg minden akkor letolta és az utolsó 5 öt azt a csupasz popsimra kaptam. na akkor azthittem végem és bőgtem szabájosan. utána a sarokban úgy felizgultam, hogy a merevségtől alig tudtam a sarokba állni, és utána a wc-ben kivertem mert megengedte. hihetetlen élmény volt. na egy hétig megvolt a nyoma és napokig ülni nem szerettem :D utána sokáig megírtam a házit, és közben mindig eszembe jutott xD de ez már 2 éve. azóta volt csajom is, de most már nincs és újra szeretnék ilyet de akár rendszeresen is.
2017. jún. 15. 01:08
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Beteg allatok 😂😂😂😂
2017. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó! Már miért lennének azok? :D A te értékrended szerint lehetnek azok, de ha neki ez jól esik, miért ne csinálja? :)))
2017. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!