Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban ennyire, de ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyire, de ennyire reménytelen fenekelésre vagy egyéb szerepjátékra SZEXMENTESEN partnert találni? Csak rossz helyen kerestem eddig? Vagy inkább felejtsem el az egészet?

Figyelt kérdés

Szerencsét próbáltam már több oldalon is, és voltak ígéretesen induló beszélgetések, de aztán mindig kibújt a szög a zsákból: szexelni is kellett volna... Azért megdöbbentő, mert nőkről van szó. Volt, aki teljesen kiakadt, hogy fiú létemre nem akarok vele szexelni. Pedig tényleg nem! Nálam ez érzelmi alapon működik. De az említett dolgokat szex nélkül is nagyon élvezem és igénylem. Kapcsolatban viszont nem igazán tudom elképzelni. Mindegy, ez már az én dolgom, nem szeretném magyarázni.



Lényeg: valakinek van bérmi ötlete, hogy hol és milyen közösségben lenne érdemes partnert keresni? Fontos, hogy a másikat is érdekelje a spanking és utána tudjunk a szeánszról beszélgetni is.



2022. szept. 27. 16:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen áll fel neki gondolom az a problémája.

A fenekelést meg lehet élvezni anélkül is hogy teljesíteni kéne közben.

2022. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Látom, beindult a fantázia.

Nincs erekciós problémám. Csak egyszerűen nem tartom szükségesnek mindenhova bedugni a hímtagom. Lehet nem ez az általános, de erről még érezhetek így.

2022. szept. 27. 22:56
 23/28 anonim ***** válasza:
21%
Én csak gratulálni tudok ehhez nyílván nem talál ember domináns hölgyet ha közben homoszexuális és nem tud e miatt kényeztetést nyújtani a verésért cserébe
2022. szept. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
7%
Ha a szerepjáték téma érdekes, én középkorú bi pasiként, egészségügyi ismeretekkel és eszközökkel szoktam orvosi vizsgálatot tartani önként jelentkező fogékonyaknak.
2022. szept. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
81%

Azért kemény hogy egy egyszerű fenekeléstől néhány válasz alatt sikerült odáig eljutni, hogy a kérdező valószínűleg egy impotens homoszexuális :D

Mellesleg ez még csak nem is BDSM téma, fizetős dominát keresni meg egyszerű fenekelésre aztán teljesen felesleges, szóval megértem hogy a kérdező csak szimplán találni szeretne ehhez egy normális partnert.

Szerintem semmi esetre se felejtsd el, ha kitartóan keresel előbb-utóbb biztos találsz valakit. Érdemes hasonló témájú találkozókon személyesen keresgélni amúgy, akár BDSM vagy fétis eseményeken, biztos van aki benne lenne lightosabb dolgokban is mint a fenekelés.

2022. szept. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

A 23as válaszoló vagyok.


A félre értések elkerülése véget mielött bárki betámadna azzal hogy homofób vagyok. Ez egyáltalán nem igaz és egyáltalán nem nézek le semmilyen más identitású embert de azt hiszem más az ahogy viselkedünk és más az hogy ki kit szeret. Azt vallom hogy egy férfi akkor is maradjon férfi ha nem a női nemhez vonzódik és elnézést hogy ezt mondom de a tököm ki van azzal hogy egyre több férfi van akinek sokkal több táskája van mint bármelyik lány ismerősömnek és a szürke 50 árnyalatából inkább lenne a lány és nem maga szürke. Nyílván ha valakinek ez a vágya akkor élje meg de ne csodálkozzon ha a domináns hölgy mást is kér cserébe hiszen (és javítson ki mindenki ha tévednék) a nők olyan férfira vágynak akik ki tudják elégíteni őket függetlenül bármilyen fétistől



Szóval összefoglalva nem azzal van itt a baj hogy kinek mi a fétise és hogy ki kihez vonzódik hanem azzal hogy mindezek után ne csodálkozzon a társadalom hogy a nőkre hárul minden feladat

2022. szept. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Én benne lennék
2023. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Oldrockboy ***** válasza:
100%

Mindenre szinte reménytelen partnert találni.....

Sokan a virtualitàsbannélik ki magukat....

2023. jan. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!