Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban ennyire, de ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyire, de ennyire reménytelen fenekelésre vagy egyéb szerepjátékra SZEXMENTESEN partnert találni? Csak rossz helyen kerestem eddig? Vagy inkább felejtsem el az egészet?

Figyelt kérdés

Szerencsét próbáltam már több oldalon is, és voltak ígéretesen induló beszélgetések, de aztán mindig kibújt a szög a zsákból: szexelni is kellett volna... Azért megdöbbentő, mert nőkről van szó. Volt, aki teljesen kiakadt, hogy fiú létemre nem akarok vele szexelni. Pedig tényleg nem! Nálam ez érzelmi alapon működik. De az említett dolgokat szex nélkül is nagyon élvezem és igénylem. Kapcsolatban viszont nem igazán tudom elképzelni. Mindegy, ez már az én dolgom, nem szeretném magyarázni.



Lényeg: valakinek van bérmi ötlete, hogy hol és milyen közösségben lenne érdemes partnert keresni? Fontos, hogy a másikat is érdekelje a spanking és utána tudjunk a szeánszról beszélgetni is.



2022. szept. 27. 16:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet találni. A dominák egy része is ilyen - csak BDSM-et vállal, de szexet már nem. Tipp: ha teljesen szexmeneteset keresel akkor párokhoz csatlakozz ahol a nő switch, ott a szexuális részét utána a pasija majd megteszi helyetted.
2022. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet.

Mondjuk, arra nem vágyom, hogy férfiak térdén feküdjek... :)

2022. szept. 27. 18:38
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
#12 nem fog a fickója elfenekelni csak "alany" leszel akin a nője kiéli a domináns játékait.
2022. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Persze, az alapfeleállás gondolom mindig ez, de aztán: ha már ő is ott van... :) ki tudja. Nem bízom a férfiakban!
2022. szept. 27. 18:44
 15/28 anonim ***** válasza:
77%
Voltam már dominával, aki néhány alkalom után "többet akart". Nem tetszett különösebben, ezért visszautasítottam, és megsértődött. A nyalás és a dugás nálam is csak bizonyos vonzalom esetén működik, de nem kell holtig tartó szerelem, csak némi szikra...
2022. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes, pedig a dominák nagy része nem akar szexelni a szubbal. SmPixie-n nem találtál ilyet?

Megkérdezhetem, hány éves vagy?

2022. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

De én nem dominát kerestem, hanem domináns nőt. Egyébként elhiszem, nekem viszont mégsem jött volna össze szex enélkül. Voltam már az oldalon (és az imánt regisztráltam újra) bár úgy látom, sokan még mindig keverik a dominanciát a bunkósággal.


Közel vagyok a harminchoz. Miért?

2022. szept. 27. 21:01
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
És a domináns nő mellett szeretnél párkapcsolatot egy másik nővel, akivel szex is van, vagy csak egy domináns nőt szeretnél, és egyáltalán szexelnél?
2022. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretnék egyéb olyan kapcsolatot, ahol szex van. Lehet igényem szexre, de csakis bizonyos keretek között. Ez meglehetősen bonyolult és speciális eset, ezt viszont nem szeretném a publikum orrára kötni. Remélem, nem probléma.
2022. szept. 27. 21:32
 20/28 anonim ***** válasza:
75%
#17 a szimplán határozott, domináns nő nem fog fenekelni, sem pedig szexmentes kalandot nem nagyon akar. A spanking BDSM téma, ha nő csinálja az domina.
2022. szept. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!