Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném kicsit meglepni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kicsit meglepni vagy felbosszantani a domináns partneremet, segítene valaki?

Figyelt kérdés

Bő egy hét múlva megyek hozzá, pénz nélküli, jól bejáratott bdsm kapcsolatunk van, amelyben nincs szerelmi szál, csak kölcsönös megbecsülés. Szeretnék úgy menni hozzá, hogy előtte valaki klassz csíkokat és színes foltokat, esetleg karmolásokat varázsol rám, hogy majd magyarázkodnom kelljen. Az idealis az esemény előtti egy-négy nap, tehát a jövő hét maásodik fele. Hogy oldjam meg szerintetek? Lenne rá valaki, vagy tudnátok javasolni? Kezdőt is, aki kedvet érez rá.

Privát is jöhet természetesen.

39f Budapest és környéke



2022. szept. 29. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
nahát, nekem ez egy ingyen kufircnak hangzik :D
2022. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sem azt nem írtam, hogy szex is kellene, sem azt, hogy ingyen. ;)
2022. szept. 29. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
elég átlátszó ez így :D
2022. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
"nem ingyen..." - rosszlányok pont húúúúúúúú, szeretettel várják a hívásodat 😅
2022. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
"Nem ingyen..." - ezt honnan idézted?
2022. szept. 29. 22:45
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
2. Válaszod :)
2022. szept. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Hm... A szövegértelmezésed nem tökéletes.
2022. szept. 30. 12:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtudom milyen kapcsolat ez de ha a szub partner akivel évek óta jól bejáratott kapcsolatunk van úgy jelenik meg h jól láthatóan más elverte, az nekem se nem meglepő és nem is bosszantana fel. Inkább kiábrándítana a dolog.
2022. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kicsit érzékeny vagy. Az ötletet brat-oldalról közelítem, nem hiszem, hogy gond lehetne belőle. Sokszor provokálom valamivel.
2022. okt. 3. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!