Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a kisebb (12-14 cm)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a kisebb (12-14 cm) péniszekkel valóban nem élvezitek a szexet, és legfeljebb akkor fogadtok el egy ilyen férfit, ha nagyon-nagyon szerelmesek vagytok belé? Vagy még akkor sem?

Figyelt kérdés

Ha mégis elfogadtok párotoknak egy kisfarkút, arra nem gondoltok, hogy előbb-utóbb elmúlik a szerelem, és akkor már nagyon is számítani fog, hogy ócska a szex, és ezért úgyis elhagyjátok vagy folyamatosan csaljátok majd? Nem lenne jobb inkább előre gondolkodni, és eleve nem összejönni egy ilyen emberrel, pláne nem hozzámenni vagy gyereket vállalni vele?

Vagy eleve csak úgy mentek bele egy kapcsolatba egy ilyen személlyel, ha közben más (normál méretű) férfiakkal is szexelhettek?

Vagy létezik olyan, hogy egy nő életre szóló hűséges kapcsolatban él egy kis péniszű férfivel? Én egyre inkább kételkedem ebben. Vagy esetleg köztetek van ilyen nő?



2022. okt. 5. 16:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%

Hogy lenne már orgazmusom ha nem érzek semmit? 🤦‍♀️


De nekem mindegy. Dagonyázz az önsajnálatban és a komplexusaidban, majd a nők keresnek normális pasit.

Egyébként egy átlagos női hüvely kb 7-13 centi közt van alap állapotban. Az meg hogy mennyit tágul genetika. Meg kell keresni a megfelelő nőt aki passzol a méretedhez ennyi.

Persze nem neked 9-es

2022. okt. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%

"majd a nők keresnek normális pasit"


Mármint normális méretű pasit, ezt akartad írni ugye?

Számít a szexben a farok mérete, akármilyen bőszen is tagadod ezt.


"Meg kell keresni a megfelelő nőt aki passzol a méretedhez ennyi"


Ja hogy szerinted ez csak így működik, hogy az ember felpróbálgat mindenkit.

Az már régen rossz, ha egy férfinak a méretéhez kell keresni nőt.

2022. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

Nem, egészséges önbizalomra értettem.


A 12-14 centi az átlagos. nem tartozik a "túl kevés" kategóriába.


Mindenki a méretéhez és igényeihez keres partnert. Nem ezzel kell kezdeni de végül eldől rajta. Vannak akinek fáj a 17-18 centi is, más meg onnan kezd el érezni valamit. Ugyan úgy mint a pasiknak a nőknek is van mérete csak erről soha nem beszél senki mert nem mérhető úgy mint egy farok

2022. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%

Csatlakoznék az előttem szóló lányhoz, hogy közel sem csak az orgazmus számít... Ha csak az számítana, akkor minek pasiznék, ha magamnak is tudom simogatni a csiklómat és kb 5 perc alatt elmegyek tőle. Ettől még, ahogy ő is fogalmazott, nem fogom érezni, hogy meg vagyok baszva..Azért fekszünk le pasikkal, hogy ezt érezzük.


Teljesen más szexuális élvezetet és kielégülést nyújt, ha egy nagy szerszám feszít és kitölt, mélyre hatol. Már a tudatától, látványától, érintésétől is sokkal jobban felizgulok, a továbbiakról meg már nem is beszélve. Az ilyen méretekkel rendelkező pasinak kellő önbizalma is van nem kisebbségi komplexusokkal küzd, nem a méretén aggódik hanem rendesen megdug és kielégít.


Az, hogy melyik nőnek hol van ez a mérethatár az egyénfüggő, én speciel a 18cm és felettieket élvezem, tekintélyes vastagsággal. Van akinek kisebb is megfelel, de nem vágyik senki célzottan egy 15-16 centinél rövidebb, vékonyka kukira. Úgyhogy ha már magatoknak igen, legalább szegény kérdezőnek ne hazudjatok. Tud szűkebb nők után kutatni, illetve tud jó lenni más területeken, de nem lesz egy nő sem szerelmes a farkába.


Nyalhat, ujjazhat akármilyen jól, azok a nők akik már élveztek nagy farokkal és tudják milyen extra élvezeteket tud nyújtani, nekik mindig hiányérzetük lesz.

2022. okt. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
7%

A nagy igen is jobb mint az átlagos!

A nők 90%-nak 16-20-ig az ideális. A legjobb a 18-20 cm! Helles doboz vastagsággal!

2022. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az olyan 6cm vastag!
2022. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
23%
Aki mást mond, az hazudik.
2022. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen ez így igaz és ezért meg csak nem is szabad haragudni a nőkre.lehet aki elfogad kicsi pocorovel is de nem lesz az igazi.de akkor miért csodálkoznak a nők hogy kissebsegi komplexusokkal küzdünk miért vágják a kis farkuak szemébe hogy onbizalom hiányosak?hiszen végtére is miattuk van nem?
2022. nov. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!