Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szexben hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szexben hogyan szoktátok kimutatni a szereteteteket a partner iránt?

Figyelt kérdés

Ki szoktátok egyáltalán, vagy nektek ez részben sem erről szól? Leginkább párkapcsolaton belülre értem, de lehet szó bármi olyan kapcsolatról, ahol van érzelmi kötődés, nem csak alkalmi.

Jöhet minden, ami eszetekbe jut ezzel kapcsolatban.



2022. okt. 6. 05:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Odafigyeléssel

Szavakkal

Úgy csinálni, ahogy neki jó

Előjátékkal

Utójátékkal


45/F

2022. okt. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
0%
Még mélyebbre dugom és azt hörgöm, h Jézussss!!
2022. okt. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Vigyázok rá szex közben, nem dugom szét.
2022. okt. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
A szexben sehogy. Alapból sem vagyok érzéketlen és ismerem a női test anatómiáját. Szeretek élvezetet okozni. De nem vagyok szolgalelkű, úgyhogy, végeredményben ez is teljesen öncélú
2022. okt. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy csinálom, hogy jó legyen neki. Nem szoktam külön József Attilát szavalni lovagoltatáskor.
2022. okt. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően minden nap kimutatom neki, tehát nálam a szex az nem egy olyan dolog, hogy ott most le kell hozzam a csillagokat az égről.


Úgy csinálom, hogy mind a kettőnknek jó legyen, a 4-es válaszolóval értek egyet, ez nem egy lemondásos szolgalelkű dolog a szex. Amúgy is ez nő függő, ki kell ismerni a másikat és tudni fogod, hogy neki mi a jó az ágyban. Lehet ahogyan most jó nekünk, az más nőnél túl sok, vagy túl kevés lenne, ez teljesen egyéni, hogy az adott nő (vagy férfi a nő esetén) hogy szereti.

2022. okt. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban előtte-utána, meg az ágyon kívül folyamatosan. Szeretjük egymást de attól még van - ha úgy van kedvünk - hogy mint a vadállatok :)
2022. okt. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
van az a tekintet, az a lassu simitás, az a finom olelés, az az érzéki odabujás, az a szép dicséret, vagy épp olyan eros megmarkolás, vagy olyan lassu vagy olyan gyors mozdulat ami teljesen kivégzi a not, hogy ezekbol egyértelmuvé válik a felé érzett szeretet.
2022. okt. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
Hirtelen mennyi netes szakértő. Nőt meg kèpeslapon látott a legtöbbje, meztelen.
2022. okt. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon is feltűnő a szexben ha valakibe szerelmes vagy és úgy szexeltek, mintha csak egy jó baráttal, cimborával. De nehéz körülírni, mert hiába írod le, hogy odafigyelsz mindenre és iszonyat nézed, hogy neki jó legyen, akkor jön a komment, hogy egyéjszakásnál is odafigyel a kommentelő, de mégis óriási a különbség
2022. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!