Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ti hova szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hova szoktátok eltenni a vibrátort ahol fixen nem találja meg a család egyik tagja sem?

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 09:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem a családdal élek, de egy külön rész van erre egy komódban, ahol a szexy jelmezeim, fehérneműim, kellékeim vannak.
2022. okt. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Csak berakom a ruhák mögé a szekrénybe. Nem érdekel, hogy megtalálják-e, úgysem fogják az orromra kötni, hogy jééé, de sok vibrid van. A lányomnak meg mindig azt mondom, hogy "anya játéka" és kész.

Nem fogok úgy tenni, mintha valami beteges dolog lenne. Nem teszem szem elé, de nem süllyedek a föld alá, ha valaki megtudja.

2022. okt. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A családom tagjai a (hugomat nem számolva) nem kutat a cuccaim közt.

Amugy egy zárt fiokban aminek a kulcsa sincs szem előtt.

2022. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A hálóban a szekrénybe egy külön polcon nyitott dobozba vannak az ilyen jellegű dolgaink. A férjemmel együtt is használjuk. Ha valaki meglátja akkor sincs semmi. Egyébként a hálószobánk mindenki másnak tabu.
2022. okt. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szobámba pl nem ment be senki. Tiszteljük egymást és dolgait mai napig.


Elköltözés.


Környezettől függetlenül pedig:


Éjjeliszekrényben vannak simán. A bilincsek és társai pedig a testápolóim előtt hevernek a polcon. Nem szégyenlem.


Akik ismernek tudják, hogy szeretem az ilyeneket, sőt, valakiknek tetszik, hogy nem relytem szőnyeg alá a dolgokat.


Kultúrált emberekkel beszélni is lehet ezekről.


Az én köreim pedig nem ösztön állat szinten rekedtek.


Testvérem, amikor voltak nálam legjobb barátjával a srác kiszemelte a díszletet.

Észrevettem többször nézett oda, majd felkeltem, odamentem és elé raktam "csak nyugodtan, látom tetszenek".


Élveztem, ahogyan felpróbálgatta magára. Ritka látni ilyen nyitottságot felcsillanó szemekkel.

Közben pedig témáztunk.


Szerintem pedig semmi gond nincs azzal, ha valakinek vannak önkielégítésre is cuccai.

Jómagam, ha nincsen párkapcsolatom, szingli vagyok, akkor kellékeket választom. Nem fekszem össze senkivel csak a szexért.


A szimpla szex témakör számomra pedig plusz egy téma, mint egyeseknek a mit ettél tegnap témája.


Terveztem egy olyan táskát is melynek minden része kötözősjátékhoz alap kellékek.

Nemrég rendeltem be az alapanyagokat hozzá.


Drágám, ne feledd:

Mindenki szexel, kivéve az aszexuális emberek.

Az más kérdés ki hogyan, mivel, kivel, milyen körülmények... Stb.


A részletek egyén függőek.


Ha primitív a közeged, akkor kell csak eldugnod.


Anno gyerekként én is megtaláltam anyám huncutságát a karácsonyi ajándékom felkutatásakor. ><

Az a normális, ha az ember ezesetben úgy tesz, mintha nem is látta volna. 😂


30N

2022. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
**rejtem**
2022. okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hálószoba, ruhás szekrény. A ruháim mögött tartom.
2022. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak a fiókomba van a bugyik között, nem rejtegetem. Sőt, anya még tudja is, hogy van nekem mert kíváncsi volt mikor hozta a futár.
2022. okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Fehérneműs fiókomban van a dobozában.
2022. okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szekrényben. Bár már egyedül élek így relatív nem kell rejtegetni
2022. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!