Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ti hova szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hova szoktátok eltenni a vibrátort ahol fixen nem találja meg a család egyik tagja sem?

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 09:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ágynemű tartóm hozzám eső részében van, egy pledbe betekerve. Olyan mintha csak egy össze hajtott pled lenne bent. A férjem nem matat az ágynemű tartóban, főleg nem az én oldalamon, így nem tudja, hogy van játékszerem. N
2022. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szekrényben dobozban van volt és lesz
2022. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem szokás kotorászni egymás szobájában. Ilyen egyszerű. Amúgy az ágyam melleti szekrényben vannak a bugyis fiókban. 25L
2022. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ágy melletti éjjeliszekrényben vannak a pajtások.
2022. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Egyedül élek, így nem kell tartani attól, hogy bárki megtalálja.
2022. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A szobámban csak be volt téve egy fiókba, hogy ne legyen premier plan-ban kint.


Amúgy anyumék sosem kutakodtak - ha megkértem őket, hogy vegyenek ki valamit a táskámból, inkább odahozták nekem a táskát. A személyes tér mindig tisztelve volt.


Most már a párommal élek, a vibrim az éjjeliszekrényen van :D

(Ha vendég jön, természetesen elrakom), a többi a tévénk alatti fiókban van a hálóban.

2022. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Barhová

Kulcsra volt mindig zárva a szoba ajtóm anno

2022. okt. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
El van rejtve egy táskába, ami a szekrényben van, de nem olyan feltűnően… Amíg otthon laktam, csak egy mini vibrátorom volt (18 voltam már), azt egy kis neszeszerbe raktam és az íróasztalom legalsó fiókjába jó mélyre hátracsúsztattam.
2022. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Szekrényben a ruhák mögött.
2022. okt. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!