Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan országok ahol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan országok ahol egy incel könnyebben boldogulhatna mint itthon?

Figyelt kérdés
Mondjuk ahol a kultúrából stb. kifolyólag toleránsabbak a nők az átlagon aluli férfiakkal.

2022. okt. 13. 12:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Antarktisz
2022. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%

a konzervatívabb kultúrák többsége, ahol szinte minden fiatalnak igyekeznek valamiféle házasságot intézni

de a mai incelek szintjén levő legénynek csak a faluban utolsóként eladósorban maradt félfogyaték fogatlan leány jutna, szóval nemigen lenne belőle nagy boldogság

2022. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Szaúd-Arábiában.

Fel kell venned ugyan az Iszlám vallást de a férfiak feltétel nélküli alapjövedelmet kapnak, míg a nőknek kuss a neve és lényegében azt csinálnak velük amit akarnak.

2022. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a kérdésem az, milyen szinten vagy Incel?


- Bántod a nőket, szóban? Esetlegesen ilyen a megnyilvánulásod is?

- Nem tudsz jól kommunikálni?

- Esetlegesen felszínes vagy



Ha válaszolsz, tudunk lépni egy szintet és le tudok vonni valamiféle következtetést. :)

2022. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ezek közül nem tudok jól kommunikálni. Nem nézek ki jól és a személyiségem sem az igazi.
2022. okt. 13. 13:38
 6/28 anonim ***** válasza:
95%

Személyiségi szinten micsoda?


Külsőn is lehet változtatni, hidd el.

2022. okt. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagy dumás, túl visszahúzódó vagyok stb.
2022. okt. 13. 13:40
 8/28 anonim ***** válasza:
0%

7


Senkit se erdekel. Kulsodon javits es keress minel tobb penzt. Penisz meret sajnos adott, de ha kicsi, akkor l. elso ket pont csak tegyel oda egy 5x szorzot, hogy tudd kompenzalni.

2022. okt. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
5%

Ázsia bizonyos részein (pl. India), ott megveszel egy nőt a családjától, és annyi.


(Erről jut eszembe, Vietnamba érdemes kiutazni még. Volt egy IT cég ahol dolgoztam, kollégák mentek ki pár hétre a vietnami kirendeltségre betanítani. Aki szingli volt, az mind becsajozott kint, imádják az európai pasikat. És nem prostikról beszélek, rendes lányok.)

2022. okt. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

8. A te válaszod meg végképp. Pénztől nem lesz boldog egy nő, sem lelkileg sem testileg. A pénz nem ad orgazmust sem szeretetet.


Péniszméret meg van hogy jó, van hogy nem hogy nagy vagy kicsi. Nő és hüvely függő is egyben. Nem mindegyik nőnek megy be egy dorong.. :)


Szóval valótlant nem kellene állítani.

Szerintem nőként bőven tudom, mi a helyzet.

2022. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!