Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan országok ahol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan országok ahol egy incel könnyebben boldogulhatna mint itthon?

Figyelt kérdés
Mondjuk ahol a kultúrából stb. kifolyólag toleránsabbak a nők az átlagon aluli férfiakkal.

2022. okt. 13. 12:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
24%

Igen, ahol a szülők döntik el a fiatalok megkérdezése nélkül kit-kivel házasítanak össze. Mindazonáltal a kommunikációs képességek javítása, kicsit tökösebbnek lenni szerintem egyszerűbb dolog lenne mint kiköltözni valami egzotikus országba.

#3 Szaúd-Arábia jól hangzik, de attól hogy valaki felveszi a vallást még nem válik szaúdi állampolgárrá (ahogy az ott dolgozó kismillió szintén muszlim vendégmunkás sem). Sőt még akkor sem ha valahogy el tud venni egy szaúdi nőt. Az állampolgárság megszerzéséhez x generációnyi szaúdi őssel kell rendelkezni és csak nagyon-nagyon szigorú feltételek mellett adják meg. Nem hülyék, hogy a tutit csak úgy puszira osztogassák másoknak.

2022. okt. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
91%

11. Nem is érdemes ilyen helyre házasodni. Hiába, van egy feleséged akivel nem beszéltek egy nyelvet és teljesen más kultúra. Ha meg is tanulják egymás nyelvét, annyira nagy lesz a kulturális különbség, hogy azért fognak elválni.


Nekem is tetszenek az ázsiai férfiak, mégsem jöttem össze egyél sem. Mert egyszerűen annyira más kultúra (hiába ismerem, tisztelem) mégsem működött volna. Csak veszekedés lett volna belőle.


4,6,10 voltam

2022. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
76%

9


Azsiaban keves olyan orszag van ahol ne jartam volna mar. Vietnamban pl. ketszer 3 hetet toltottem. Ott is csak a kulsore sajat szinteden levo nok allnak le veled, mint itthon. Jokepu haverjaim ott is szep noket szedtek ossze en meg rondakent csak ronda noknek tetszettem ;). Nincsenek csodak.

2022. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
Incelandon :D
2022. okt. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
49%

13. Mi a ronda? Kezdjük ott. Egyik ember sem az, csak nem tudja hogyan adjon magára xy szinten. Eddig én sem tudtam, hogy hogyan tudnék például úgy hajat vasalni hogy ne töredezzen szét a hajam vége. Miért? Mert nem voltam annak a tudásnak a birtokában.


Fiúk, annyi szépségápolási dolog van, amit otthon meg lehet oldani és nem káros. Nem kell kozmetikussoz járni bőrproblémák esetén sem, hanem szokásokat kell változtatni, rutint felállítani. Lehet ez a sportban is, étkezésben is.


Ma már minden elérhető a neten, csak kreatívnak kell lenni.

2022. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
54%

15


Ronda az arcom. Nem az arcborom hanem az arcom. Majd kuldj linkeket errol a magikus internetrol azt hogy javitod :). Amugy a peniszem is kicsi es vekony, de ez eddig nem okozott gondot, mert egy nonek se tetszettem, hogy emiatt aggodnom kellett volna :). Gondolom sejted a leiramsombol van eleg sok penzem, draga elegans ruhakban jarok, vekony vagyok, telik csomo dologra. De ettol meg ronda vagyok. 10 milliot pedig en se keresek, hogy ki tudjak fizetni egy sugar baby-nek havi 2 milliot.

2022. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
16. Mindenen lehet változtatni. Nekem is vannak pl bőrhibáim, de akár hiszed akár nem, én mélyen magamban keresek mindenre megoldást. Önismeret. Egyébként szívesen küldök bármiről linkety ha küldesz az arcodról képet. De már egy borotválkozas is mérföldkő lehet egy arcnak, vagy bármi egyébre :)
2022. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

17


Az ugye leesett neked, hogy en faszi vagyok (13+16) es azt is irtam NEM az arcborommel van a gond hanem egyszeruen ronda vagyok. Csak mert a privat uzeneted alapjan ugy tunik kicsit osszezavarodtal.

2022. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
41%

18. Pontosan tudom, köszi.

De azon is lehet változtatni. De látszik, nem akarsz. Ez a legnagyobb baj! :)


Ezért maradsz egyedül, nem azert ahogy kinezel. Hozzáállás kérdése.

2022. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

19


Azert maradok egyedul, mert ronda letemre csak a szep nok tetszenek, rondak nem erdekelnek es nem is fognak. Most mar ezt is tudod ;).

2022. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!