Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan országok ahol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan országok ahol egy incel könnyebben boldogulhatna mint itthon?

Figyelt kérdés
Mondjuk ahol a kultúrából stb. kifolyólag toleránsabbak a nők az átlagon aluli férfiakkal.

2022. okt. 13. 12:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
94%
20. Ez picit felszínes, de nem is ezzel van a baj. Nincs akaratod változtatni. Sajnálom, hogy emiatt maradsz egyedül. Pedig mindenkinek megvan az esélye szintet lépni... :)
2022. okt. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
94%

"Azert maradok egyedul, mert ronda letemre csak a szep nok tetszenek, rondak nem erdekelnek es nem is fognak. Most mar ezt is tudod ;)."


Egyébként ezt nem értettem én soha ebben a "nők igényei az egekben vannak" dologban, hogy pontosan ugyanezt látni férfiaknál is. Egyszerűen rendre kiderül, hogy a "nem kellek senkinek" típusú kérdések férfiak részéről szinte mindig a náluk szebb nőket jelenti. Ha valaki tudja magáról, hogy ronda, az is szép nőkre hajt a saját bevallása szerint. Most akkor hol itt az igazság? Mert nekem rohadtul úgy tűnik, hogy a pasik sem érik be a saját szinttel úgymond. A nők vannak mindig megvádolva, hogy idézem "szintjük fölött válogatnak", de közben a nem helyes vagy ronda férfiak ugyanezt teszik. Akkor nem kell panaszkodni a nőkre, hogy felfelé választanak, hisz ti is épp ezt teszitek, kedves önbevallásos incelek és csúnya férfiak. Nem csak ennél a kérdésnél jött ez le, hanem szinte mindig kibújik a szög a zsákból.

Két opció a valószínű a sikerhez:

1. Csak annyit várj el, amit te magad is tudsz nyújtani! (Én amúgy mindig eszerint cselekedtem)

2. Válassz a saját szinteden!

3. Szerencse faktor, amiben sokan bíznak, például a hírhedt elhízott fazon (Shrek), hogy majd egy vékony csinos nőt meg tud fogni. Vagy a ronda férfiak, akik szép nőkre vágynak.


Azokkal persze semmi gond, akik tisztában vannak vele, hogy mit képesek nyújtani, és miután számot vetettek, vállalják az egyedüllétet. De rengeteg siránkozó fazon van ezen a fórumon, és őszintén kíváncsi lennék, milyen kaliberű nőknek szokták ők csapni a szelet.


Üdv: 29f

2022. okt. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
44%
#22 Ez a genetikànkból adódik szerintem. Mindenkibe az van belekódolva hogy a legszebb , legerősebb utódokat hozza létre. Tehát egy ronda nőt/férfit egy szép/sokkal szebb férfi/nő fog vonzani hogy ezàltal a genetikai hiànyossàgokat kipótolja. A szépek meg ugyancsak egymàst keresik nem a rondákat. Persze történnek kivételek mert a döntés végül a mi kezünkben van
2022. okt. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
67%

Értem, amit mondasz, csak szeretném, ha valaki eligazítana ebben, ha már incel kérdésről van szó amúgy is. Mert egy egész ideológia (blackpill), épült eköré a felfogás köré, hogy a nők felfelé választanak, a pasik meg a szintjükön, vagy lefelé. Lényegében ez a blackpill alapproblémája, ebből indul ki az az alapprobléma, miszerint a férfiak nagy részének semmi esélye nincs a nőknél a felfelé választás miatt.

De közben ugyanezt látjuk az ilyen férfi kérdéseknél is.

Néhány barátom is ez a nőpontozgatós típus, "8/10 alá nem adják" - mondták ők, amikor kérdeztem őket, hogy milyen nő felelne meg nekik. Miközben magukat meg 6-7/10-re pontozták.

Akkor a férfiak nem választanak felül?


Kérem, aki lepontoz, fejtse is ki az érveit, tényleg érdekel, hogy mi erre a válaszuk! Miért nem felel meg a nagy részüknek a saját súlycsoportjuk, miközben gyakran felszínességgel vádolják a nőket?

Várom az érveket, köszönöm előre is.

2022. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Engem is lepontoztak pedig szerintem értelmes vàlaszt ìrtam #23 vagyok
2022. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
91%

23. Mert amit írsz, annak semmi köze a genetikához. Nem egy arc szépsége fogja eldönteni hogy egy nő képes-e szülni vagy sem. Lehet szép is, közben meddő.


24. Ezzel viszont teljesen egyetértek. De annyit kihagytál, hogy nem is akarnak változtatni az ilyen férfiak, csak online siránkoznak! :)



21 voltam és a többi

2022. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
#26 De nagyon is a külsőségeken múlik,ami a genetikára vezethető vissza. Tinderen vagy bàrmilyen társkeresőn jártál már??
2022. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
27. Hasznaltam, régen. Mondjuk én nem vagyok felszínes mint az emberek 50%-a. Ő bajuk,néha koppannak. :)
2022. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!