Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Vékonyabb pénissz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Vékonyabb pénisszel volt már részetek élvezetes aktusban?

Figyelt kérdés

Én 24 éves vagyok, eddig 4 nővel voltam együtt, de egyik sem volt hosszútávú kapcsolat.


Sajnos az aktus maga minden alkalommal unalmas volt és nem élvezték, nem igazán váltott ki belőlük semmit (belőlem sem nagyon).


Az orált élvezték, de én nem gondolom hogy hosszútávon lehet csak arra alapozni… Az aktusnak is valamennyire kielégítőnek kéne lennie, még ha hüvelyi orgazmus nincs is. Egy nőnek néha kell az az érzés, hogy kitöltik…


Van olyan nő, akinek elég ehhez a 3.6-3.7 cm átmérő?



2022. okt. 13. 12:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%

A mostani partneremnek vékony farka van, de még senkivel sem volt ilyen jó. Már maga az aktus.

De hozzá teszem, hogy tényleg jól bírja a tempót, nem a lassú.

Úgy nem élvezném én sem.

2022. okt. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem biztosan nem lenne elég, ha magamból és a kb 8-9 barátnőmből indulok ki. Nálam ez a kitöltő érzés inkább 4,5-5 centi vastagságnál jelentkezik és szerintem a legtöbben minimum 4cm felett preferálják. Az a helyzet,hogy a vastagság fontosabb mint a hosszúság, az igazi súrlódást a hüvelyben pont ez adja meg, főleg ha nagyon be vagyok nedvesedve.


Vannak dolgok amivel feldobhatod az együttlétet, és lehetsz jobb benne, de igazából azt a kellemesen feszítő érzést nagyon nehéz mással helyettesíteni... Nagyon ritka lehet az ennyire szűk lány, próbálj ilyet keresni, vannak akik nem tágulnak olyan jól. Illetve aki szereti, annak popsi szexnél előnyös lehet.

2022. okt. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Minimum 4... kétlem, hogy az a három mm számítana... vagy akár ő érezné a különbséget ilyen esetben.

A tiéddel sincs semmi baj. Mindenki más, ezt előre nem tudod kiszámolni.

2022. okt. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez nőtől függ, milyen az hüvelye.

Lehet rövidebb, vagy hosszabb is. A méretek mellett szerintem függ attól is, hogy görbül valaki farka. Ez lehet hülyén hangzik, de annak a miensége is lehet kellemes.


Nekem is fog kisebb péniszű exeim voltak, de nem emiatt szakítottunk, hanem viselkedési problémák miatt.



Mondjuk az is érdekelne, miért unalmas a szex? Akkor nem azt mondom a mérettel van baj, hanem valahogy fel kellene dobd. Több póz, új helyszínek, játékok, stb.

2022. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Kár itt a millimétereken vitatkozni, de aki nem gondolja hogy számít fél-egy centi változás az inkább közelítse meg onnan, hogy a nőknek nem a hosszúság vagy vastagság számít, hanem a térfogat. Nyilván ezt valami olyasmi kombinációban, hogy ne legyen bazi hosszú ceruzaf@sz és ne legyen rövid farönk vastagságú sem.

Ki lehet számolni, hogy ha van egy 15 cm hosszú 4 centi vastag kuki, akkor egy kicsi extra a hosszban és pici plusz a vastagságban mennyivel nagyobb helyet is fog kitölteni a punciban. Ezért is mondják, hogy sokkal fontosabb a vastagság, mert abban kicsi változások is sokkal nagyobb térfogatot eredményeznek.

Nyilván egy kicsi mérethez egy olyan párt kell találni, aki kicsi puncival rendelkezik, de a legtöbb nőnek nem fog gondot okozni egy méretes szerszám.

2022. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Ha eddig 4/4-nek nem felelt meg, és még a nyalás is jobban tetszett nekik, az elég árulkodó, sajnálom.
2022. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

“Nálam ez a kitöltő érzés inkább 4,5-5 centi vastagságnál jelentkezik és szerintem a legtöbben minimum 4cm felett preferálják.”


Mondjuk az 5cm, az már kicsit irreálisan vastagnak tűnik nekem.


“Az a helyzet,hogy a vastagság fontosabb mint a hosszúság, az igazi súrlódást a hüvelyben pont ez adja meg, főleg ha nagyon be vagyok nedvesedve.”


Ezt én is így gondolom, éppen ezért amiatt nem is aggódom, hogy csak 14 cm hosszú.

Azzal elégedett vagyok…

2022. okt. 13. 13:45
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
6. Mindenben lehet fejlődni. Nem csak nyalásból áll egy orál/előjáték. Így kellene megközelíteni ezt is.
2022. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

#2 vagyok.


5 cm már nagyon vastag, de nem irreális... Jó pár pasinak van ennél is vastagabb farka, de nyilván összességében ritka. Én azokat már nem is bírom. Ha nem tudja begyömöszölni egy WC papír gurigába, nekem az már jó. Ez kb a 14 cm körméret, a jelenlegi partneremé is ilyen.

2022. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9.


WC papír gurigába nekem sem megy be, bár nem sokon múlik… Lehet márka függő is, hogy az mekkora.


Elég vicces, hogy rajtam kívül van más olyan felnőtt férfi aki ezt próbálta. :D

2022. okt. 13. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!