Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Vékonyabb pénissz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Vékonyabb pénisszel volt már részetek élvezetes aktusban?

Figyelt kérdés

Én 24 éves vagyok, eddig 4 nővel voltam együtt, de egyik sem volt hosszútávú kapcsolat.


Sajnos az aktus maga minden alkalommal unalmas volt és nem élvezték, nem igazán váltott ki belőlük semmit (belőlem sem nagyon).


Az orált élvezték, de én nem gondolom hogy hosszútávon lehet csak arra alapozni… Az aktusnak is valamennyire kielégítőnek kéne lennie, még ha hüvelyi orgazmus nincs is. Egy nőnek néha kell az az érzés, hogy kitöltik…


Van olyan nő, akinek elég ehhez a 3.6-3.7 cm átmérő?



2022. okt. 13. 12:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%

Bro' nem a pélód méretével van a baj, hanem hogy nem jól csináltad. Bocs, de ha 4/4 betli akkor rosszul dugsz. Tanuld meg használni ami a gatyádba nőtt.

Apropó vastagság... Milyen széles egy ujjad? S ujjazással el tudsz vinni a csúcsig egy nőt? Na akkor meg ne kérdezz hülyeségeket.

2022. okt. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nagy a farkam, hosszúra is, vastagsága is, és még azok a csajok is szerették, akik azt mondták, hogy nem szeretik a nagyot.
2022. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#12.


Vékony ujjaim vannak, s bár az ujjazás is kellemes volt nekik, attól sem mentek el… Egyedül nyalásnál, amikor kifejezetten a csiklóra koncentráltam, relatíve sokáig.


Mert, hogy feltehetőleg nem is voltak képesek a hüvelyi orgazmusra… Nem akarok hülyeséget mondani, de ha jól tudom a nők olyan 70-80 százaléka nem képes hüvelyileg elmenni.


Ettől függetlenül viszont még igényelhetik azt az érzést, amikor egy vastag pénisz kitölti őket, ha ettől nem is mennek el… Sőt, ez szerintem az általános. Az orgazmushoz nem is kell aktus, mégis igénylik. És ez velünk férfiakkal is így van…


Persze ettőlmég lehet, hogy rosszul dugok. Mint mondtam, nem vagyok annyira tapasztalt… Annyit tudok, hogy igyekszem aktusnál, hogy minél jobban stimuláljam a lánynak, minél többet érezzen a farkamból, nem csak ki-be tologatom, hanem olykor körkörösen mozgok, figyelek a szögekre… De egyszerűen azt érzem, hogy vékonyka vagyok és én sem érzem sokmindent, majdnem hogy semmit.

2022. okt. 13. 14:42
 14/21 anonim ***** válasza:
77%

12.


Nekem eddig kisebb farkú exeim voltak. Mostani páromnak hosszú és annyira átlag felett van, hogy hiába vagyok rugalmas és alkalmazkodó, szeretem őt, de sokszor nem fér be. Én meg átlag feletti szűk vagyok.


Szóval nem minden esetben olyan jó ha nagyon nagy. Én elbírok vele, de van hogy kisebesedik a bőröm. :")

2022. okt. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem csak 10 centi "hosszu" es 3 centi "vastag". Ezen mar en is rohogok, hat meg nok :D. 2 no latta eddig egyebkent (es tobb nem is fogja), az arcuk tenyleg priceless volt, amikor szegenyeknek szembesulnie kellett vele, hogy ez csak ekkora. Takarodot is fujtak egybol utana pedig soha tobbe nem lattam oket :D. Ez ilyen.
2022. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Bocsi, de megkérdezhetem, hogy mit mondtak amikor meglátták, vagy milyen szöveggel léptek le, koptattak le? Kerek perec megmondták, vagy kitaláltak valami béna ürügyet?
2022. okt. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16


Mindketto nalam volt este, mindketto mikor meglatta kvazi elfeheredett, szexualis izgalom az arcukon dobbenetbe valtott. Egyszeruen lattad az arcukon az "ez megis mi a szar" kifejezest. Egyik csak annyit mondott, hogy meg korainak erzi, aznap este meg nalam aludt, de utana facebookon mondta nem egymast keressuk (elotte egyebkent 3 hetig randiztunk). Amugy ot elotte oralisan kielegitettem (vagy jol szineszkedett, ezt mar nem fogjuk megtudni). Masik nem mondott semmit csak elment a kedve, o haza is ment utana. Soha tobbe nem beszeltunk. Nyilvan en se eroltettem, mert lattam rajtuk ez nekik se lesz jo. Es egyebkent nyilvan nekem se lenne jo, mert kb. a levegot dugnam ez annyira vekony. Ez van, mindent nem lehet :D.

2022. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

15. Viccelsz vagy tényleg?


14 voltam.

2022. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18


Torpe pocsommel nem szoktam viccelodni. Annyira azert nem jo erzes, hogy soha tobbe nem lehet csajom, mert nincs ertelme. Megbaratkoztam ezzel, de attol meg nem dob fel a gondolat.

2022. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Sajnállak, előző válaszoló. Az a helyzet, hogy tényleg van az a méret, ami egyszerűen nem elég. Az ilyen pasik lehet jobb, ha megóvják magukat a későbbi kudarcoktól. Nem tudom, hogy lenne-e olyan nő, aki annyira szűk ott lent, hogy megelégedne-e egy ekkorával, de ha létezik is, olyan ritka lehet pont mint az extrém kicsi és extrém nagy pénisszel rendelkező férfiak. Az esély, hogy próbálgatással két ilyen ember összetaláljon, szerintem nagyon kevés.
2022. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!