Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Vékonyabb pénissz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Vékonyabb pénisszel volt már részetek élvezetes aktusban?

Figyelt kérdés

Én 24 éves vagyok, eddig 4 nővel voltam együtt, de egyik sem volt hosszútávú kapcsolat.


Sajnos az aktus maga minden alkalommal unalmas volt és nem élvezték, nem igazán váltott ki belőlük semmit (belőlem sem nagyon).


Az orált élvezték, de én nem gondolom hogy hosszútávon lehet csak arra alapozni… Az aktusnak is valamennyire kielégítőnek kéne lennie, még ha hüvelyi orgazmus nincs is. Egy nőnek néha kell az az érzés, hogy kitöltik…


Van olyan nő, akinek elég ehhez a 3.6-3.7 cm átmérő?



2022. okt. 13. 12:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
85%
Análisan tökéletes a méreted!
2022. okt. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!