Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más férfi is szereti ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is szereti ha egy nő magassarkút visel?

Figyelt kérdés

Annyira szexivé varázsolja a nőket, hogy nem igaz. Legalább is számomra. Ti férfiak hogy vagytok vele? Lányok/nők ti szerettek hordani?


Nem minden egyes nap, de néha napján. Szex közben?



2022. okt. 14. 08:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2022. okt. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Inkább platformos
2022. okt. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, mert a magassarkú látszólag nyújtja a lábat és szexivé teszi a járást.
2022. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem szeretem hordani, kb nincs is.

Azt mind elfelejtik a férfiak hogy az a nő aki folyamat magassarkúban jár-kel, az csak kívülről szexi. Amint leveszi a cipőket ott a tyúkszem, bőrkeményedès, eres láb/talp/boka, bütyök, stb. Ezt azért ne felejtsük el.

2022. okt. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Férfiként soha az életbe nem fogom megérteni hogy mi a létértelme a magassarkúnak. Egyszer kíváncsiságból kipróbáltam, szerintem hamarabb tanulnék meg egy korcsolya pályán biciklizni.
2022. okt. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Én szeretnék hordani de nagyon fáj benne a lábam.

Na meg ha valaki sokat hordja teljesem eldeformálja a lábat, a nagylábujj alatti csont teljesen kiugrik az nagyom csúnya

Ha páromat izgatná szex közben vennék fel

2022. okt. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Teljesen jogos az, amit írtok. Engem kifejezetten izgat, ha egy nő felveszi szex előtt. Nyilván nem kell egesznap abban járni.


Ahol dolgozom, vannak nők akik egész nap magassarkúban vannak. Nagyon izgi.

2022. okt. 14. 10:38
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Számomra semmi vonzó nincs benne, de szerintem alapvetően azzal sincs baj, ha neked az tetszik. Szex közben én mezítlábra voksolok.

Ezek nem olyan dolgok, amik szerintem túl nagy problémát okoznának. Sok más (akár) hétköznapi ruhadarab van még amit sokan vonzónak tartanak.

2022. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok fetisiszta, de egy formás cipő, tűsarkú fel tudja dobni, szexibb lesz tőle a láb, feszesebbnek tűnik.
2022. okt. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nagyon tetszik, abban Nő a Nő, én még szex közben is szoktam mondani, hogy maradjon rajtuk, vagy, hogy vegyen föl valami maga ssarkút.
2022. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!