Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más pasi szereti, ha szeretkez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pasi szereti, ha szeretkezés során a nő magassarkút visel?

Figyelt kérdés
Az én pasim kifejezetten szereti szex során magassarkúban vagyok. Azt mondja, hogy szexis és ku..s vagyok olyankor. Picit furának találom. Nem zavar, csal fura. Amúgy nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást, csak van ez a fura szokása.

2017. febr. 4. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Még szép hogy szexi!
2017. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

komolyan ez a legnagyobb bajod ?

Én mindig is mondtam, ha nincs probléma, akkor a nő mesterségesen generál problémákat.

2017. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem is tetszik, sztem semmi fura nincs ebben.


(bár jópár nővel találkoztam már aki szerint ez fura. :v )

2017. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag nem furcsa, de én nem kérnék ilyet. Sőt, mit keres cipőben az ágyban? :D


30F

2017. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, imádom. :P
2017. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom olyan cipőt viselsz ilyenkor, amit még az utcán nem hordtál.Vagy ha valami régebbi darab, teljesen tiszta a talpa. Nagyon jó lehet, biztosan közben leveti a lábadról.
2017. febr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!