Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtennétek ha erre kérne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennétek ha erre kérne a párotok első alkalommal?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok de izgat annak a gondolata, hogy a párom belém élvez.

Nem lehet természetes úton gyerekem (röviden nőgyógyászati okok miatt), van egy papírom is róla.

Terhes így nem lehetnék, de ha felhozom mindig azt mondja majd megbeszéljük...

Mindig másra tereli a témát ha beszélni szeretnék erről.

Nem erőltetem de miért nem akarja?

Esetleg így is fél, hogy teherbe eshetek?



2022. okt. 14. 21:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
21%

1. Miért vagy még szűz, ha van palid?

2. Nem mindegy hova élvez első alkalomkor?

3. Lehet, hogy nem lehetsz terhes, de a pasi lehet nemi beteg.

2022. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%

Mind3 lyukba szívesen élvezek.

Többekről hallottam, hogy nem lehet gyereke, orvos mondta mégis besikerült idővel.

Ha valakivel komolyan gondolnám és minden passzolna simán belemennék, foggátló, vagy pharmatex segíthet abban, hogy biztosabb legyen a párod a dolgokban.

2022. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

1.Mert értelem szerűen még nem feküdtem le vele...

2.Nem

3.Nem nemi beteg!

2022. okt. 14. 21:37
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
részemről nem lenne akadály (sőt...), de gondolom biztosra szeretne menni, mert ugye mi van ha mégis...?
2022. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
97%
Elég sok ilyen eset van, hogy "nem lehet gyereke" aztán hopp, mégis lett. Őszintén szólva nem csodálom, ha ő tart ettől. Gondolom fiatalok vagytok és nem rég óta együtt. Inkább örülj neki, hogy felelősségteljesen gondolkodik.
2022. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

5.

Fél éve már nem is menstruálok...

Abba hagytam a gyógyszert ami elősegítette a menstruációt, abba kellett egészségügyi okokból.

25 évesek vagyunk és szinte teljesen lehetetlen, hogy gyerekem legyen.

De megértem ha nem akarja nem erőltetem, csak nagyon vágyom rá de még megbeszélni sem akarja.

2022. okt. 14. 21:52
 7/30 anonim ***** válasza:
22%
Te lennél álmaim nője, mivel én sem akarok gyereket és imádok punciba élvezni, a gumit pedig utálom
2022. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%
#6 "szinte" lehetetlen... a pasid nem szeretné "szinte" sem vállalni a kockázatot hogy meglepd egy babával.
2022. okt. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
71%

Szűz vagy és azt szeretnéd hogy beléd élvezzen?

Tudod, én csakis bizonyított dolgokban hiszek nem szavakban. Szedj fog.gátlót vagy esemény utanit és akkor igen. Senki nem akar tizenévesen szülő lenni. Hallottam már olyat amit te írsz és mégis terhes lett.

2022. okt. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
6%
Én beléd élvezek🤷‍♂️
2022. okt. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!