Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csak két ujjam fér be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak két ujjam fér be egyenlőre akkor nagyon fog fájni az első együttlét? Be fog egyáltalán férni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 14. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%

Ökör.

Kifér ott egy gyerek feje is.

2022. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Mivel egyenlő, hogy érted? Egyenlő mélyre?
2022. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

*egyelőre


Normális válaszokat várok, köszönöm.

2022. okt. 14. 22:03
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Be fog férni.
2022. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Igen, befog. Nagyon jó lesz az első alkalom. Mikor fog megtörténni?
2022. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%

Nem fog beférni!

Nem mindegy mikor történik meg?

2022. okt. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Be fog, de ha ennyire rágörcsölsz akkor egy ujj sem fog beférni.
2022. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen természetes és átlagos is hogy két ujj fér be. A hüvely tágulékonysága pedig függ az aktuális izgalmi állapottól is, tehát elképzelhető az is hogy kettőnél több is beférhet.

A kérdés második részéről pedig, nem tudjuk előre megmondani hogy neked milyen tapasztalataid lesznek első együttlétkor. Vannak olyanok akiknek tényleg fáj, esetleg vérezhet is, vannak olyanok akiknél pedig nem volt semmilyen fájdalom. Nem tudjuk előre megmondani.

De hogy ha egy tippet adhatok akkor az első szeretkezés előtt is legyen egy olyan hosszabb időszak ahol csak petting van. Ennek épp az a lényege hogy kialakuljon a felek közt egy kellő bizalom és intimitás, illetve jobban össze is szoktok. Azért sokkal jobb az ha már úgy szeretkeztek ha teljesen megbíztok a másikban és nem szorongtok egymás előtt, mintha ezek a dolgok csak az első alkalomnál jönnének fel. Illetve ami téged érint jobban az az hogy relaxáltab és elazultabb leszel a partner jelenlétében, ami kevesebb teret ad annak hogy befeszülj és kellemetlen élmény legyen. Tudom hogy sok embernél ez az általános "eljárás", de gondoltam mégis leírom, mert hallottam ennek ellentétét is, azaz semmi pettinges vagy ismerjük meg a másik testét időszak, hanem egyből szeretkezéssel nyitottak, ami nem túl ideális szerintem ha első alkalomról van szó.

2022. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
1 es, válogasd meg a szavaid mert összeütközünk és az nem lesz jó. Ne hasonlítsd a nyugalmi nemi szervi állapotot ahhoz, amikor a nő teste szüléshez készül fel és extrém módon tágul!
2022. okt. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugodhatsz, be fog férni. Az hogy érezni fogod biztos, mennyire az már rajtatok múlik. Kellő izgalmi állapotban szerintem elenyésző fájdalom.

Csak partnerek elmondásából tudok meríteni, mert még nem voltam szűz lány.

2022. okt. 15. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!