Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a barátom velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátom velem marad hosszútávon, ha egyáltalán nem fekszem le vele?

Figyelt kérdés
Már több, mint 5 hónapja együtt vagyunk és tudom, hogy nagyon szeret engem meg én is őt. Többször felmerült már köztünk ez az intim téma és azt mondta, ha nem szeretném, akkor nem fogja erőltetni, mert számára én vagyok a legfontosabb. Petting minden alkalommal van, mikor eljön hozzánk, de a behatolástól konkrétan undorodom és nem akarom kipróbálni. Vajon a későbbiekben is ennyire megértő lesz vagy csak azért mondhatja, mert mindössze pár hónapja vagyunk együtt?

2019. febr. 2. 11:09
1 2
 1/19 StevenUp ***** válasza:
93%
Ha nem eteted a kutyát előbb utóbb keres más gazdát
2019. febr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Egy jól működő kapcsolatothoz hozzá tartozik a szex! Nem akarlak elkeseríteni, de nem fog melletted maradni! Vagy veled marad de mással szexszel majd. Ha ezt elfogadod, akár még működhet is.

45+Ffi

2019. febr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

én 8 hónapig voltam olyan lánnyal aki 3x orálozott (kezdőként sejtheted nem volt a legjobb)

ő önző fajta volt


na tapasztalatból tudom még egyszer biztosan nem várnék senkire


a leírásodból ítélve a barátod nagyon szeret, viszont az hogy undorodsz a behatolástól azt mutatja, hogy talán soha nem is lesz szex


első barátnőm fadarab volt az ágyban, akkor azt gondoltam az a "jó szex", aztán később rájöttem mennyivel jobb a valódi élvezetes szex


ha még szűz és tudja nem lesz szex, akkor vagy keres melletted mást, vagy nélküled és rájön mivel másabb az egész


idővel vágyni fog a mélyebb testiségre és vagy így, vagy úgy szeretné megoldani, esetleg csak kiveri és álmodozik (ha ő is hűséges fajta)

2019. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha ő is defektes, akkor veled marad. Ha normális, akkor nem. De valószínűleg nem normális, mert akkor már lelépett volna.
2019. febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ha szeretem a lányt akkor várnék. De ha egyáltalán nem szeretnél szexelni, akkor egy idő után vége lenne. Ha lenne egy lány akit szeretek, és nem szexelhetek vele akkor meghülyülnék egy idő után. Egy fiúnak nagyon fontos a szex, de szerintem a lányok is így vannak ezzel.

Szerintem nem normális dolog ha undorodsz a behatolástól. Gondolom valami rossz élmény miatt van.

2019. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%

5 hónapba belefér, de tovább ha petting már volt.... Nem fogtok együtt maradni. Max fél év ha hűséges típus, addig is csak azért lesz veled, mert reménykedik.

Csak kivered, aztán ennyi? Hát az nem nagy szám hosszú távon.

Élvezed amit ő csinál, jól esik? Miért undorodsz a behatolástól? A szexel vagy a farkával van bajod?

Szerintem egy pszichológust keress fel, közben egy igazán jól odatett forró előjáték után próbáljátok meg :)

2019. febr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Persze, tudom, hogy a fiúknak mekkora igénye van rá, de (most ez biztos önzően hangzik) csak az ő kedvéért nem fogom megtenni, ha már a gondolattól is rosszul vagyok. Többször javasolta nekem, hogy próbáljam meg ujjazni magam meg 1-2x ő is próbálta nekem, de nem működött meg annyira nem is akartam, hogy csinálja. Annyira ismerem már, hogy alkalmi partner tartására nem lenne képes, de az tény, hogy nálam könnyebben találna párt magának, ha akarna, mert annyira nem gátlásos és zárkózott, mint én, ráadásul szerintem külsőre is megnyerőbb nálam.
2019. febr. 2. 11:49
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj, hogy így soha nem lesz normális kapcsolatod, mert egy férfi ezt előbb vagy utóbb meg fogja unni. Mindenképp keress fel szakembert, és találjátok meg a probléma forrását. Így nem lehet egy életet leélni. Gyereket sem szeretnél soha?
2019. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
mondjuk ha leszopod rendszeresen akkor maradhat melletted
2019. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Csak ideig-óráig! Hosszútávon biztosan nem marad melletted!
2019. febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!