Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők, volt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők, volt már veletek olyan, hogy olvastatok izgató szöveget és orgazmus közeli állapotba kerültetek, de úgy hogy nem is értetek magatokhoz? (Többi lent!)

Figyelt kérdés

Szóval arra lennék kíváncsi fordult-e már veletek olyan, hogy a neten vagy egy pasi részletesen és szaftosan leírta, hogy mit csinálna veletek és miközben ezt olvastátok, de nem nyúltatok magatokhoz izgultatok már fel nagyon csak sima olvasásban? Nedvesek lettetek és remegtetek és orgazmus közeli állapotba kerültetek miközben olvastátok csak? Vagy egészen más extázisba estetek? Meséljétek el milyen érzés volt.

És a kort is írjátok oda.

Köszönöm a válaszokat!



2022. okt. 19. 08:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Izgultam fel már nagyon ilyen szövegekre, de nagyon kevés pasi tudja úgy megfogalmazni, hogy az valóban izgató legyen. :)

L28

2022. okt. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Izgultam már fel szövegtől, de orgazmushoz közeli állapotba sosem kerültem csak szövegtől. De ahogy előttem is írták, a szöveg megfogalmazása és nyelvezete olyan kell, hogy legyen. Kor: 23
2022. okt. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőekkel. Ha olyan a szöveg nyílván beindít. De az orgazmushoz azért több kell.
2022. okt. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem írtam oda 31N
2022. okt. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy az orgazmushoz több kell. De én a közeli állapotot mondom amikor már feszül a test. És remeg mindenetek. És benedvesedtek.

Milyen reakciótok volt amikor így olvasásra beizgultatok? Rendesen nedvesek lettetek? Remegtetek?

Mert a partneremmel ezt szoktuk játszani. (én vagyok a pasi és ő a nő).

És minden este ilyenekkel "kínozzuk" egymást és ő remeg, benedvesedik, nagyon durván nedves lesz, van amikor felugrik kicsit, levegőt is szaporán veszi stb stb. (ezeket ő írta)

És előtte soha nem tapasztalt még hasonlót se! Részletesen és szaftosan írok neki olykor elég perverz dolgokat is. És nagyon hamar totálisan felizgul. Annyira imádom! És örülök, hogy ilyen formában is tudok örömet okozni neki.

És arra voltam kíváncsi, hogy mennyire gyakori az, hogy csak olvas és nem nyúl magához.

2022. okt. 19. 09:10
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok.

Nedvesedni én is nedvesedem, de remegni sosem remegtem még szövegtől. De ha tényleg felizgat akkor kizárt, hogy ne nyúljak magamhoz.

2022. okt. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

#3as vagyok

Igen ha olyan akkor nagyon be lehet nedvesedni. Még ennyitől azért soha nem volt remegéses állapot de kinek mi.

Az meg hogy mennyire gyakori hogy csak olvas és nem nyúl magához az csak rajta múlik. Nyílván ha nincs olyan helyen akkor csak olvassa amiket írsz de az is van hogy elég bőven. De kérdezd meg nyugodtan tőle

2022. okt. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Orgazmus közeli állapotba még nem kerültem, de izgatott már fel eszméletlenül írás. Délelőtti levelezés délután eszembe jutott...hááát, alig bírtam magammal. Pontosabban nem is eszembe jutott, hanem egyszerűen nem ment ki a fejemből, így igazán le sem tudtam higgadni... Délután már csak a gondolatától rendesen benedvesedtem...

40+

De igaza van az előttem íróknak, ehhez aztán tudni kell írni...

2022. okt. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

A partnerem az remegni is szokott. Annyira imádom!!!!

És megbeszéltük, hogy amíg nem találkozunk addig semelyikünk nem elégíti magát ki. És alvás előtt ezt szoktuk játszani. :)

Hát rendesen kínozzunk egymást! :) Nehéz kibírnunk, de megfogja érni! :)

2022. okt. 19. 09:27
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit túloz a kedvedért. :) De tény, hogy nagyon izgató tud lenni ilyesmi is és nagyon be lehet indulni tőle.
2022. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!