Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők, volt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők, volt már veletek olyan, hogy olvastatok izgató szöveget és orgazmus közeli állapotba kerültetek, de úgy hogy nem is értetek magatokhoz? (Többi lent!)

Figyelt kérdés

Szóval arra lennék kíváncsi fordult-e már veletek olyan, hogy a neten vagy egy pasi részletesen és szaftosan leírta, hogy mit csinálna veletek és miközben ezt olvastátok, de nem nyúltatok magatokhoz izgultatok már fel nagyon csak sima olvasásban? Nedvesek lettetek és remegtetek és orgazmus közeli állapotba kerültetek miközben olvastátok csak? Vagy egészen más extázisba estetek? Meséljétek el milyen érzés volt.

És a kort is írjátok oda.

Köszönöm a válaszokat!



2022. okt. 19. 08:49
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Többször is rákérdeztem. Meg nagyon őszinték vagyunk és 100% tabu mentesen beszélünk a szexről.
2022. okt. 19. 09:37
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nedvesedni, felizgulni maximum. De az még messze nem orgazmusközeli állapot.
2022. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%
Velem egyszer előfordult, hogy el is élveztem egy cseteléstől, úgy hogy nem kell magamhoz nyúlnom (de itt szerintem az is közrejátszott hogy ki voltam éhezve) és többször az is megesett, hogy nagyon felizgultam, közel kerültem ahhoz az állapothoz, viszont nehéz ilyen partnert találni, aki ilyen hatással van rám. 30+, N
2022. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
13-as na a partnerem is pont ilyen és pont ezt mondta el. De annyi különbséggel, hogy ő nem élvezett el. De azt mondta, hogy egészen mást érzett. Ilyent még soha nem élt át és soha nem érzett ilyent. Extázisba került.
2022. okt. 19. 10:24
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
Én beszélgetéssel nem kerültem soha ilyen állapotban. Régebben olvasgattam intim történeteket, már nem is tudom melyik oldalon, de nagyon jók voltak. Na azokra már volt hogy izgalomba jöttem. De egy mezei beszélgetéstől hogy "de megd*gnálak" vagy hasonlók, azoktól maximum az undor fog el.
2022. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

#15

Ami beszélgetés ilyen hatást vált ki, az nem is úgy szól, hogy "de meg dugnálak...". Nagyon nem...😅


#8 voltam

2022. okt. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
45%

Pasiként bőven megtudom erősíteni a #8 és #16 os válaszolót.. 😅

28F

2022. okt. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem remegtem még szexchat miatt, bár olyan már volt, hogy azt hittem, a farmer is leázik rólam, nemcsak a bugyi. Mivel valódi orgazmus előtt sem szokásom remegni, valószínűleg ez adottság kérdése. Nagyon felizgulni tényleg lehet szövegtől, ha valóban egy hullámhosszon vagyunk a partnerrel, és pont úgy írja, ahogy jólesik olvasni, és persze ettől könnyű elázni, és nehéz bármi másra figyelni...
2022. okt. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek 16-os. Meg vannak a fokozatai egy ilyen beszélgetésnek, és legtöbbször az ilyen nem is szex témával kezdődik, de úgy érzed, hogy mégis kölcsönösen szikrázik valami köztetek. Mire odáig juttok, hogy ilyen kifejezéseket használtok, hogy "dugás, baszás, kúrás" vagy stb.,addigra már szét vagytok pörögve egymástól. 13as voltam.
2022. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Amikor szex chatelunk nem is a dugásról írunk egymásnak. Inkább a túlizgatás, elnyújtott előjátékok, simogatás, erogén zónák simogatása, csikló izgatás, és egyéb perverz dolgot irkálunk. Szóval "de szét dugnálak" hát ilyen baromságot nem írnék. Max behatolást részletezném, hogy milyen lassan csinálnám és érzékenyen. Nagyon működik nálunk ez a játék és alvás előtt szoktuk csinálni. És van amikor kitalálunk konkrét dolgot pl kikötöm és úgy kényeztetem és túlizgatom. Nagyon részletesen és tűpontosan írok ezekről neki mikor mit csinálok vele. Hát ő állandóan remeg és nedvesedik, de nagyon durván. Imádom!
2022. okt. 19. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!