Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Számotokra a nőgyógyás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra a nőgyógyászati vagy a proktológiai vizsgálat a kellemetlenebb?

Figyelt kérdés
Valamint inkább férfi vagy inkább női dokit szeretitek jobban? Aki nagyon szégyenlős, azokat hogyan vizsgálják?

2022. okt. 20. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, proktológusnál sosem voltam.

A nőgyógyászati vizsgálat sosem kellemes. Bár miután volt pár kellemetlen szitu férfi nőgyógyászokkal és nőire váltottam, azért így kevésbé kellemetlen.

2022. okt. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Egyértelműen a nőgyógyászati a kellemetlenebb! Proktológusnál még nem voltam, de az biztosan nem zavarna, még negyedannyira sem.


(Amúgy is közeledik az 50.-dik évem, amikor ajánlott lesz ez az utóbbi vizsgálat...)

2022. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még nem volt proktológiai vizsgálatom, de annyira nem lehet kellemetlen, mint a nőgyógyász. Sajnos nagyon nehéz normálisat találni. Inkább női orvos legyen.
2022. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Csak nőgyógyászhoz járok. Egyszer volt rossz tapasztalatom, nagyon sok bántó megjegyzést tett az orvos. Szerencsére azóta sem. Nem kellemes, de ki lehet bírni.

Mindenkit ugyanúgy vizsgálnak, nem tud kivételt tenni a szégyenlősökkel... :D

2022. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De mire tesz megjegyzést???...
2022. okt. 20. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Csak nőgyógyászhoz járok,nem kellemes a vizsgálat.Férfi a nőgyógyász orvosom.
2022. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
En meg csak nogyogyasznal voltam es ferfi nogyogyasznal, az a kellemetlen amikor kitagit.
2022. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!