Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat?...

Első nőgyógyászati vizsgálat? Mennyire kellemetlen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hétfőn megyek először nőgyógyászati vizsgálatra és szeretném tudni, hogy mire számítsak. Fájni fog-e, esetleg mennyire lehet kellemetlen?



17L



2022. jan. 21. 20:13
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá, nem vagyok szűz!
2022. jan. 21. 20:13
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi a probléma.

Én egyszer gombás fertőzéssel mentem el, na akkor kifejezetten fájdalmas volt a vizsgálat, mivel be volt gyulladva az egész terület.

De ha csak egy sima rutinvizsgálat, akkor nem fog fájni, pláne ha már nem vagy szűz. Kellemetlen lesz az biztos, de általában gyorsabban véget ér, mint hogy realizálnád mennyire kellemetlen :)

Izgulni meg semmiképp sem kell, tisztálkodj meg előtte, de szerintem semmi olyat nem tudsz neki csinálni, amit ne látott volna még. Ő nem úgy tekint rád, mint egy nőre, hanem csak egy újabb páciensre

2022. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
A tisztálkodással az a problémám, hogy pont iskola utánra kaptam időpontot. Az is megteszi, ha intim törlőkendővel megpróbálom magamat rendbe szedni gyorsan?
2022. jan. 21. 20:24
 4/29 anonim ***** válasza:
28%

Huh, hát talán elég, én ilyenkor azért szeretek megfürdeni.

Az nem opció, hogy elkéred magad az utolsó óráról és gyorsan hazamész?

2022. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Igen, lehet ez lesz. Köszönöm a tanácsot!
2022. jan. 21. 20:27
 6/29 anonim ***** válasza:
6%
Mindenképpen roppant kellemetlen... Muszáj menned? 17 évesen biztosan nem mennék.
2022. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Muszáj, mivel 2 hete nem jött meg a mensim és nem vagyok terhes, plusz szeretnék tablettát feliratni.
2022. jan. 21. 20:56
 8/29 anonim ***** válasza:
65%
A két hét még belefér, pláne, ha esetleg oltottak is mostanában. A tablettának pedig több a káros hozadéka, mint az előnye.
2022. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Tavaly márciusban oltottak, szóval kizárnám. 6 éve menstruálok és még sosem volt ilyen. A barátom és az anyukám pedig azt javasolta, hogy gondolkozzak el a tablettán. Nem szeretnék szedni, mert félek, de lehet nem kéne mindig izgulni, ha ennyit késik a mensim.
2022. jan. 21. 21:07
 10/29 anonim ***** válasza:
98%

6!

Miért is gond az, ha valaki el akar menni nőgyógyászhoz?

Problémája van, szerintem igenis el kell menni.

A tablettával mondjuk én sem értek egyet

2022. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!