Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldok, ti mit éltek át...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldok, ti mit éltek át belül, amikor valaki más dugja meg a párotokat?

Figyelt kérdés

2022. okt. 21. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Hát az hogy izgatja őket - különben mi másért csinálnák? :) "félcuckold" vagyok, mert be is szállok, s kifejezetten izgató ahogy a partnerem mással élvez.
2022. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Izgalmat
2022. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Féltékenységet, izgalmat. Szerelmet.
2022. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen felizgat és bevadít.

Tudom, hogy elmebeteg vagyok, de sajnos ez van.

2022. okt. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Sosem akartam cuckold lenni, de egyszer a volt feleségem felvetette, hogy kipróbálhatnánk a nyitott kapcsolatot. Gondoltam, hogy ezzel csak nyerhetek, mert így nem féltékenykedhet és ezzel már nyerek. Vagy ha úgy adódik, akkor tényleg lehet egy-két kalandom, vagy összejöhet a 3-as a feleségemmel +1 másik nővel. Mindeki fantáziál ilyenekről.

Másnap a munkaidő vége felé hívott a feleségem, hogy későn jön haza, mert felmegy egy srác lakására. És ez egészen más helyzet, mintha titokba próbálja csinálni és lebukik. Akkor azonnal kivágtam volna.

Magyarán átvert a nyitott kapcsolat szöveggel, tehát okosabb volt nálam. Én voltam számára az első és addig egyetlen férfi. Ettől a pillanattal már nem én voltam az egyetlen és nyilvánvaló, hogy ebben az időszakban első számú sem.

Egész este abban reménykedtem, hogy hamarosan megjön, mert meggondolta magát. Közben tudtam, hogy ahány órát elvan, annyiszor lett megb@szva. Órákon át csak arra tudtam gondolni, hogy valaki keféli és minden pózban kielégíti.

Késő este megérkezett, reménykedve megkérdeztem, hogy megtörtént-e. Boldogan válaszolta, hogy igen, hiszen ezért ment. Megkérdeztem még, hogy jó volt-e, amire azt válaszolta, hogy persze, hiszen a szex mindig jó.

Érdekelt, hogy csak féltékennyé akar-e tenni vagy valóban lefeküdt a sráccal. Ezért elkezdtünk beszélgetni az estéjéről. Aminek persze hamarosan az lett a vége, hogy az ágyban folytatta a történetet. Így már ez első alkalommal össze lett kötve az én kielégülésem az ő félrelépésével.

Innentől kezdve már tulajdonképpen nem gondoltam rá úgy, mint a feleségem. Ez már egy úrnő szolga kapcsolat volt. Amikor elkezdett készülni a randira, már hozzá sem érhettem. Volt, hogy el akartam kapni egy menetre, hátha lesz annyira jó (és sokáig tartő), hogy lemondja a randit. De azonnal közözlte, hogy nem miattam festette ki magát és egy újabb zuhany és sminkelés már nem fér bele az idejébe. Tehát csak ismét megtudtam, hogy nem én vagyok számára az első. Még hozzá tette, hogy ha ébren leszek, amikor megjön, akkor elmeséli a történteket, ahogy szokta...

Tehát egész éjszaka kefélni fog és én végig erre fogok gondolni, amikor virrasztok. És nyilván ébren leszek...

Arra gondolni, hogy a párom szexel és élvezi, az izgató. Talán sosem volt olyan boldog, mint amikor a szeretőjétől jött. Jól volt ránézni, sugárzott a félrelépések után. Tudtam, hogy minden alkalom után mi is szexelni fogunk. Sokkal gyakrabban feküdtünk le, mint a szeretős szakasz előtt és sokkal jobb is volt a szex. Tehát ezzel én is jól jártam. De közben megalázó volt, hogy ehhez egy másik férfira is szüksége volt és én gyakorlatilag csak az utójáték voltam. És az sem volt titok, hogy egy randis délután-este folyamán a szerető 3-4 alkalommal teszi magáévá, nekem késő este ennyire már nem jutott időm.

Tehát az, hogy első és egyetlenből második lettem, az megalázó. Az, hogy ő bármikor kefélhetett mással és egy rossz szavam sem lehetett, mert ilyen esetben azonnal megvonta volna tőlem a szexet, miközben rendszeresen kefél mással, tehát meg kellett dícsérnem, hogy milyen ügyes, hogy két férfi is szinte minden nap kényezeteti, az megalázó.

Talán éppen ezért volt sokkal jobb a szex, mert ami addig természetes volt, így minden alkalommban benne volt, hogy engem már nem akar az úrnőm.

2022. okt. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És te miért nem keféltél más nőket? Nálunk ez úgy volt hogy videót is csináltam mikor pl. sógornőmmel lefeküdtem, aztán este megmutattam neki. Hatalmasakat szexeltünk ezek után, meg közbe ő is mesélte hogy egyszerre a főnökével meg az újonc sráccal volt. Mindig meghatottságot, büszkeséget éreztem ettől legbelül.
2022. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6! Engem sosem a könnyen megdönthető nők vonzottak. Az ilyen nők nem szeretőnek valók. Esélyem sem lett volna náluk úgy, hogy feleségem van.

Azért is váltam el, mert egy normális kapcsolatot szerettem volna.

2022. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha elment otthonról, kb. olyasmi érzés volt, amit az ötös válaszoló írt. Pokoli érzés, de mikor hazaért a legtöbbször pár órás, de volt mikor két napos távollétéből, mennyei érzés volt! Mesélt, a történtekről és hatalmasakat szexeltünk. Amikor itthon csinálták, vagy meglestem őket, vagy ott lehettem mellettük, az is kettős érzés, de egyszerre!
2022. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!