Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a férfiak véleménye a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a férfiak véleménye a nagy bimbóudvarról?

Figyelt kérdés

Egy régi kérdésemnél láttam, hogy a legtöbben a nagy bimbóudvart kedvelik, de ez mit jelent? Kb.5cm, vagy mondjuk a "parizert" is kedvelitek, ami mondjuk akár 10cm-es?


Volt már olyan, hogy valakivel inkább nem alakult ki semmi sem köztetek, mert taszított a melle? Vagy esetleg megjegyzést tettetek rá?



2022. okt. 25. 12:03
A kérdező szavazást indított:
A pici bimbóudvart kedvelem (max.2-3centi)
A közepes, átlag bimbóudvart kedvelem (max.5centi)
A minél nagyobb bimbóudvart kedvelem ("parizer")
66 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
A pici bimbóudvart kedvelem. De ha parizere van a hölgynek az se válóok. Minden mellnek megvan a saját varázsa.
2022. okt. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%

Kép linkeléssel többre jutottál volna :D

Nekem nincs kifejezetten fétisem erre, fenék párti vagyok, viszont ami nem tetszik az a nagyon pici bimbó udvar.


Szerencsére volt dolgom tenyérnyi mellel pufi bimbókkal imádtam, de volt nagy lógós anyucis mellekkel is, nagyobb bimbó udvarral, azt is imádtam.


Talán ami még zavarhat az a túl érzékeny amivel nem lehet annyira hevesen játszani, pl szívni erősen, vagy megmarkolni.

2022. okt. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Fincsi!
2022. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
53%
Minél nagyobb a bimbóudvar, annál nagyobb a libidó.
2022. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

4-es ezzel csak a saját tapasztalatom miatt értek egyet, mert nekem is nagy a libidóm és nagy a bimbóudvarom😅 de az én libidóm zavaróan magas😅😂

Gondolom a pici bimbóudvarosoknak is lehet magas ettől függetlenül.

2022. okt. 25. 12:13
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én nem foglalkozom ilyennel, olyan amilyen nem tehet róla,még nem láttam olyat ami miatt el ment volna a kedved a szextől.
2022. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
6-os bár így gondolná minden férfi :D
2022. okt. 25. 12:32
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom mi ez a bibódvar, meg hogy milyen a punci kinézete mizéria, egyszerűen ha társa, kapcsolatra, estlegesen szexkapcsolatot akarok, akkor csak az számít, hogy ki a partnerem, előbb kitud ábránditani egy rossz személyiség mint bármilyen testi "ő" vagy más számára zavaró testi "hiba" amit én persze nem gondolok "hibának" mert minden ember más és más, ezért más az ízlés és ezért színes a világ.
2022. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

#4 Ez így nem igaz. Az én páromnak kb 5cm-es a bimbóudvara és (sajna) kicsi a libidó! Semmi köze a kettőnek egymáshoz!


Nagyon hatalmassal (parizer) még nem volt dolgom de egy kicsire már nagyon vágyom!


Bimbó miatt még nem hagytam ott szexet. Az egész mell milyensége miatt már viszont múlt el vágy...


Kedves kérdező! Irigylem a pasidat! :-) (magas libidó miatt)


:-)

2022. okt. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

"legtöbben a nagy bimbóudvart kedvelik"


Akkor én a kisebbséghez tartozom.

2022. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!