Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a férfiak véleménye a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a férfiak véleménye a nagy bimbóudvarról?

Figyelt kérdés

Egy régi kérdésemnél láttam, hogy a legtöbben a nagy bimbóudvart kedvelik, de ez mit jelent? Kb.5cm, vagy mondjuk a "parizert" is kedvelitek, ami mondjuk akár 10cm-es?


Volt már olyan, hogy valakivel inkább nem alakult ki semmi sem köztetek, mert taszított a melle? Vagy esetleg megjegyzést tettetek rá?



2022. okt. 25. 12:03
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
9-es nincs pasim, és amúgy a legtöbb pasinak csak addig kell magas libidójú nő amíg nem jön össze egy olyannal :D utána már nem tud vele mit kezdeni. Az exeim mindig össze is vesztek velem emiatt, hogy miért akarok én velük szexelni :D
2022. okt. 25. 12:51
 12/26 A kérdező kommentje:
10-es úgy értettem, hogy az előző kérdésemnél mondta ezt a többség. Nem azt mondtam hogy több férfi kedveli a nagyobbat általánosságban, csak az előző kérdésemnél a kb.20válaszadóból többen mondták, hogy a nagyot szeretik. (Szerintem általánosságban nézve a kisebbet szereti a többség).
2022. okt. 25. 12:53
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
képpel könnyebb megmondani, hogy tetszik-e 🤷
2022. okt. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
68%

#11

"a legtöbb pasinak csak addig kell magas libidójú nő amíg nem jön össze egy olyannal"

ebben van igazság, de a nők a hibásak, mert sosem tudják az arany közép utat választani...

2022. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiknek megvan a maga varázsa. Mi férfiak nem akadunk fenn ilyen apróságokon.
2022. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagy bimbóudvarú mell tetszik izgató nagyon
2022. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

nekem is tetszik a nagy bimbóudvar, szerintem nagyon nőies

viszont másképp is lehet nagy a bimbóudvar: amikor átmérőre csak mondjuk 4-5 centi, viszont szép puffancs, kidomborodó

2022. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
64%

"akkor csak az számít, hogy ki a partnerem, előbb kitud ábránditani egy rossz személyiség mint bármilyen testi "ő" vagy más számára zavaró testi "hiba" amit én persze nem gondolok "hibának" mert minden ember más és más, ezért más az ízlés és ezért színes a világ."

igen, mindenki ezt mondja látatlanban, aztán valahogy mindenki igyekszik menekülőre fogni, amikor a másiknak tényleg olyan igazán visszataszító testi hibái vannak.

2022. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
18-as ez pontosan így van...
2022. okt. 25. 16:19
 20/26 anonim ***** válasza:

"ebben van igazság, de a nők a hibásak, mert sosem tudják az arany közép utat választani..."


Az, hogy milyen gyakran kívánom a szexet nem választás kérdése.

2022. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!