Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a férfiak véleménye a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a férfiak véleménye a nagy bimbóudvarról?

Figyelt kérdés

Egy régi kérdésemnél láttam, hogy a legtöbben a nagy bimbóudvart kedvelik, de ez mit jelent? Kb.5cm, vagy mondjuk a "parizert" is kedvelitek, ami mondjuk akár 10cm-es?


Volt már olyan, hogy valakivel inkább nem alakult ki semmi sem köztetek, mert taszított a melle? Vagy esetleg megjegyzést tettetek rá?



2022. okt. 25. 12:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom megmagyarazni miert, de nekem is a nagy bimboudvar tetszik. Mell merete nem szamit, de legyen hangsulyos az udvar, akar pici ciciken is.
2022. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagy mell, nagy bimbóudvar és nagy mellbimbó. Nekem ez a kedvencem 36/F
2022. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#20

Igen, csak olyan partnert kell keresni akivel egyezik ez a "gyakoriság".

2022. okt. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, kedvelem! Sok puszi rájuk! F.
2022. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
45%

Kedves kérdező nő,Hölgy,szingli pasiként nagyon fel keltetted az érdeklődésemet,hiszen én is ilyen cicijű lányt,nőt kedvelek,keresek!


Node az összkép a fontos,s ha nem vagy nagyon vékony,akkor prividet szivesen olvasnám,fogadnám...

2023. febr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
45%

Kedves Kérdező nő,Hölgy!


Neked nagy cicid,bimbód,s bimbóudvara van?


Mert akkor igen,nagyon érdekelnél engem szingli pasiként,ha eredeti cicid van,s nem szilikon,mű!


Írj nekem privit légyszike,ismerkedjünk,beszélgessünk!

2023. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!