Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen volt az első szexuális élményetek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 26. 17:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Fájt, sírtam is, pedig fel voltam izgulva :) azóta is szokott kicsit fájni ha előtte sokáig nem szexeltem. Egyébként jó volt, jónak mondanám, de idegen érzés.. amikor szinte azt sem tudod mit csinálsz, pedig 19 voltam már. Ehhez azért tényleg fel kell nőni, teljesen más, sokszorosan pozitívabb és kielégítőbb élmény élmény most megélnem, mint akkor
2022. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11, ha nem túl intim kérdés akkor megkérdezhetem hogy azért mert nagy méret volt vagy te vagy extrém szűk? :D
2022. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Picit fajdalmas, nagy volt az akkori baratomnak.
2022. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12. Nem volt olyan nagy méret, kicsi sem, de szerintem nem a mérete miatt fájt. Azt sem tudom, hogy extrém szűk vagyok-e vagy mi számít annak, de akkor gondolom szűk, mert tényleg mindig fáj, ha van egy kis kihagyás :D
2022. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha se nagy, se kicsi, akkor mégis mekkora volt? Gondolom azért vastag volt?
2022. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Felejthető.

Nem azzal volt akivel szerettem volna. Csak épp adodott az alkalom hát hajrá. Alapból jó volt de nem akkor durranás.

2023. jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igazából jó volt, de utána az fogalmazódott meg bennem hogy csak ennyi a szex? Ez az amiért ennyien odavannak? Aztán találkoztam megfelelő partnerrel is akivel imádtam szexelni.
2023. jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!