Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire káros, egy szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire káros, egy szűz férfinak, hogy ezentúl prostikhoz fog járni? 25F

Figyelt kérdés

25 éves szűz férfi vagyok, tipikus jófiú az ilyen nem kell a lányoknak, meg nem is nézzek ki jól.

Nagyon kívánom a szexet, 25 évesen, így havi 2-3 prostit meg fogok csinálni. Ez mennyire lesz káros a személyiségemre?

Sajnos úgy látom, az én korosztályomban, hogy a bűnöző rosszfiú kell nekik, nem a tisztességes jófiú.



Mindig lelkiismeretes voltam, tisztességes a nőkhöz ,de úgy látom, ma már nem ez kell nekik. Sajnos, igen kívánom nagyon a szexet, nem tudok várni még vagy 5 évet, amikor már nyugodtabbak. Tudom azt is sok férfi 30 felett kell el, amikor már egy nyugodt jól kereső férfival alapítanak családot.



2022. okt. 27. 09:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan mi a fene bajod lenne egy "prostitol" ? Az is pont olyan ember mint bárki.
2022. nov. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
természetes, én is kur.vázgatok hébe-hóba, amikor kedvem szottyan a puttonyt üríteni, de nincs senki kézügyben. Nem leszel ettől se több se kevesebb, egy szolgáltatást veszel igénybe és kész.
2023. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Prostitól betegséget kaphatsz el, és még a szex sem élvezetes úgy, mintha valódi párod lenne..nem kockáztatnék meg egy szifiliszt meg ehhez hasonlókat..még gumival sem. Nincs meg a csodálatrészecske-áramlás velük, pedig attól jó leginkább a szex.
2023. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
13 baràtnőtől is kaphatsz betegséget ugyanis nem mindegyik szende szűz àm.. A legtöbb huszonéves koràra 10+ múltal rendelkezik tehàt azért ott is van kockàzat. A màsik tévhit hogy a prostik között is van olyan aki imàd szexelni és nem kényszerből csinàlja.
2023. jan. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

#14: de nyilván JÓVAL DE JÓVAL nagyobb eséllyel kapsz el BÁRMILYEN nemi betegséget prostitól, aki EGYETLEN nap alatt TÖBB KÜLÖNBÖZŐ pasival fekszik össze, mint pl. a saját barátnőm EGÉSZ ÉLETÉBEN. Azt hiszem ezt nem kell tovább bizonygatni..amíg pl. a barátnőm lefeküdt egész addigi életében pl. 23 emberrel, addig egy prosti pl. 25 éves korára már lehet több ezernél tart (még úgy is, ha "ügyfélköre" egy része rendszeresen visszajáró). És csak ront a helyzeten, hogy akik faszik ilyen helyekre járnak, feltehetőleg ők is túlvannak több ilyen alkalmon, azaz viszik tovább újra és újra minden prosti "nyomát" magukon..durva belegondolni ebbe, hogy 30 perc / 1 óra "élvezetért" mennyi mindent kockáztat az ember..

Amit a tévhittel kapcsolatban írtál: így igaz, tévhit, hogy van olyan prosti, aki imád szexelni és nem kényszerből csinálja - valóban nincs ilyen.

2023. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
45%
A prostit ne a te barátnőddel hasonlítsd, egy prostitól sokkal kisebb eséllyel kaphatsz el betegséget mint egy buliban felszedett random lánytól, így érdemes összehasonlítani, egyébként egy prosti nem is fog veled gumi nélkül szexelni, már itt lecsökken az esély szinte nullára.
2023. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
#16: atyaúristen...
2023. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nekem eddig semmi bajom nem lett pedig voltam egy pàr prostinál és baràtnőim is voltak 🤷 nyìlván gumit használtam mindenhez is
2023. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#18 -as voltál teljes körű nemi beteg szűrésen? Tudod ugye, hogy attól, hogy a jelen időben nincsenek az embernek tünetei, még lehet nemi beteg? Pl. Freddie Mercury sem 2 hónap után kezdett el elváltozásokat tapasztalni magán..bár igaz, ha pl. valaki AIDS-es, még akár 10-20 évig is elélhet vele, ha jól kezeli az életét. A legtöbbünk addig nem változtat a rossz szokásain, amíg a saját bőrén nem tapasztal negatív hatást. Ilyenek vagyunk, hát ez van.
2023. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19, tudtad hogy az egészségtelen tàplàlkozàs miatt szűkebbek lehetnek az ereid és bàrmelyik pillanatban a szìvedben is lehet elzàròdàs ami infarktust okozhat? Évekig tart a kialakulàsa majd egyszercsak bumm rosszul leszel és ha nincs szerencséd ott halsz szörnyet. Ez az élet velejárója. Minek élünk akkor? Ne igyàl, ne egyél, ne szexelj.. Ne menj a belvárosba sétálni mert a füst miatt tüdőràkot kaphatsz, na az is lassan öl..
2023. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!