Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit gondoltok arról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok arról ha egy fiúnak évekig nincs lehetősége szexelni, de neked meg folyamatosan van barátod?

Figyelt kérdés

Pl ismersz egy fiút és tudod hogy évek óta egyedül van, neked meg több barátod is volt azóta. Mit gondolsz erről?


Szerintem luzernek gondálják ezeket a fiúkat.


2022. okt. 29. 09:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Az ilyen lányok hogy bírnák ha évekig semmi nem jönne össze?
2022. okt. 29. 09:10
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Te tényleg ekkora lúzer vagy?
2022. okt. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen fiút, jó embernek tartom, de képtelen alkalmazkodni a 21. századhoz.
2022. okt. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Kit érdekel?
2022. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom lúzernek, sőt! Ha kifejezetten kedves és rendes srácnak ismerem. Mindemellett próbálkozik is és nem jön össze azt tudom sajnálni.

Az, hogy ki hogy bírja szex nélkül az egyénfüggő, én szerencsére egész jól bírom.

2022. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Nem mindenki érdemel magányt, aki magányos.
2022. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudom, mit érezhet. Én is évek óta vagyok egyedül nőként, mert marhára nem szexkapcsolat hiányzik, hanem kapcsolat. Persze, tök jó lenne néha istenieket szexelni, de alkalmi szexben nőként ezt marhára nem fogom megtapasztalni, ahogy szexkapcsolatra sem feltétlenül sikerülne figyelmes és vonzó állandó partnert találni. Senki nem mondta, hogy az élet igazságos, és aki élt már pocsék kapcsolatban, az tudja, hogy inkább maszti évekig, mint még egyszer egy olyan...
2022. okt. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést... Ha pasim nincs is mindig, de dugni bármikor van. Ha neki nincs, nyilván nem akar...
2022. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pasiként nem értem a kérdést. Az elmúlt 30 évben egy napot nem töltöttem nő nélkül.
2022. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én meg az elmúlt 25 évben soha nem éheztem és egy családtagom sem halt meg háborúban, tehát éhezés és háborúk nem léteznek.
2022. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!