Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldok, van olyan köztetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldok, van olyan köztetek, aki már tiniként megélte ezt a vágyát?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok? Hogy hoztátok össze?

2022. okt. 29. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez nagyon nem az a vágy ami 30 éves kor alatt megjelenik, csak ritka esetekben.
2022. okt. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én csak álmodozok róla nem tiniként N
2022. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Kövér ötvenesként? :D
2022. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen, bár nem tudatosan. Egyszerűen annyi, hogy a lány, akinek próbáltam udvarolni meg tetszett nekem nagyon, az közben kavart másik sráccal is, és persze időnként dugtak is.
2022. okt. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
20-21 évesen. Nem tudom neked mi a tini😁
2022. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
tini = TEEN-ager, TIZENéves.
2022. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én átéltem de nem nevezném megélésnek, 25 felett jött elő de visszagondolva izgató szitu volt, de akkor még nem izgatott. Akkori barátnőm kavart egy másik sráccal miközben még együtt voltunk, nem mondott el mindent de szerintem le*zopta :)
2022. okt. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 18-19 évesen egyetemi gólyatábor során (mert barátnőmmel amugy már gimnázium 11. osztály óta együtt voltunk) egy helyre felvételiztünk, és fel is vettek minket ugyanarra a karra, szakra, szóval egyik esti buli után megengedtem 2 új havernak ott hogy magukévá tegyék és élvezte is.
2022. nov. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Igen.

Én voltam 19, barátnőm 17.

Ő kezdett el célozgatni a hármasra.

Én kaptam az alkalmon, szilveszter éjszakára sikerült is megszervezni egy alkalmat.

Utána csináltuk még, de ritkán ért rá a haverom.

Meg kapott aztán elhajlási engedélyt is.

2022. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

20 év körüli férfi voltam. Az akkori barátnőm többször célozgatott rá. Először nagyon zavaró volt, utána már azt éreztem, hogy inkább szívesen gondolok rá mint hogy zavaró legyen. Igazából nem beszéltük meg de tudtuk mi fog kialakulni. Az anyja kollega nőjéhez kellett elvigyen valamit. Mindenki tudta, hogy a fia nagy nőcsábász és már ajánlatot is tett a páromnak. Mondtam neki, hogy elviszem és megvárom de nem kell siessen. Az autóban vártam meg egy közeli parkolóban. Látszott rajta, hogy meg lett dugva. Aztán az úton haza fele elmesélte. Akkor este szinte reggelig szexeltünk.

Ez az egy eset volt. Más barátnőt nem tudtam rávenni.

2022. nov. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!