Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 18-19 éves lány szerintete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18-19 éves lány szerintetek mennyire érett lelkileg a többes szexhez?

Figyelt kérdés

Barátnőm szívesen kipróbálná mivel az utóbbi időben többször is szóbakerült és emlegette nekem,leginkább a 2 fiús érdekelné őt,viszont engem nem vonz ez kicsit se,ami szerintem megérthető hogy nem szívesen osztoznék rajta,persze előbb vagy utóbb lehet nem kerülhetem ezt el mert én akkor vagyok boldog ha ő is de egyenlőre engem ez nem hoz lázba és lelkileg nem is biztos hogy ő érett az ilyesmire.

Őszintén szólva meg is lepett mert nem gondoltam hogy érdekelné őt az ilyesmi,talán azért is mert a korabeli lányok többségéhez képest ő egy nagyon értelmes,normális,aranyos csaj.

Mit gondoltok erről?Hasonló helyzetben belemennétek az ilyesmibe vagy megpróbálnátok őt lebeszélni?Voltatok már hasonló helyzetben?


2022. okt. 31. 18:37
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Hàt Pistu, rossz hírem van...
2022. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Tesókám, ezt bizony dobnod kell.
2022. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Offold a csajt.
2022. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Ha kívanja és izgatja próbálja ki!
2022. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Elszomorítalak!

Kevésnek érez. Bár azt nem tudni 2-3-4 hasonló kaliberű elég lenne e neki.

Mint írod is, értelmesebb, ebből adódóan érettebb is a karabeliekhez képest.

Előbb utóbb, Ő is mint az ilyen lányok többsége, egy tapasztalt, idősebb pasinál fog lehorgonyozni.

2022. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Megy a divat után! Merrt kitalálta valamelyik rbnc barátnője! Neki is ki kell próbálni hogy ne égjen be!
2022. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre vágyik akkor sajnos nem fogod tudni lebeszélni róla. Előbb vagy utóbb ki fogja élni ezt a vágyát, de legalább őszintén elmondta neked.
2022. okt. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát. figyi. inkább veled próbálja ki ahol kontroll alatt tartod, mintsem 2 vadidegennel a diszkóból.
2022. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amit leirtál abbol az látszik, hogy leginkább te nem vagy lelkileg elég érett ehhez.
2022. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%

XDDDDDDD OFF

Amúgy kérdező mekkora a mérted?

2022. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!