Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szűk a barátnőm hüvelye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szűk a barátnőm hüvelye, pedig második partnere vagyok. Mire figyeljek? Mennyit várjunk a behatolással?

Figyelt kérdés

Egy ujjal meg tudom ujjazni finoman, viszont fél a behatolásról.


Hogyan segíthetnék neki, hogy ne fájjon? Mennyit várjunk a behatolással?


Nagy péniszem van viszonylag, én meg már nagyon kívánom őt, hogy ennyire szűk csak még jobban felizgat, mivel 3 éve nem volt barátnőm.



2022. nov. 8. 00:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak óvatosan próbáld, s ha nagyon fáj neki, akkor állj le picit
2022. nov. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Gésa golyó, kegel gyakorlatok.


Ez genetika, nincsen semmi baj vele. :)

2022. nov. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem kellemes a behatolás, akkor ne dugd be neki. Sokféleképpen lehet szexelni. Idővel lehet hogy majd bejáratodik, kitágul, de amúgy nincs rá ok, hogy kellemetlen fájdalmas legyen a szex, főlleg ha nem akartok gyereket.
2022. nov. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%

Hány évesek vagytok? Mert az biztos, hogy túl fiatalok a szexhez.


"Nagyon szűk a barátnőm hüvelye, pedig második partnere vagyok."

Semmi a köze a parnerek számához.


"Mire figyeljek?"

Ugyan mire kell figyelni szex közben? A partneredre.


"Mennyit várjunk a behatolással?"

Ameddig be nem nedvesedek. De ez nem időre következik be, hanem tenni kell érte.

2022. nov. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

4. Azért azt nem lehet kijelenteni hogy túl fiatal.


Nekem volt kettő hosszabb kapcsolatom, mégis szűk vagyok, mint a lány akiről szó van. Mondhatni idő kell, hogy készen álljak, pedig folyamatosan kívánom a párom. Vagy szerinted 23 évesen fiatal vagyok ehhez?:)

2022. nov. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 vagyok és ugyanaz, mint az ötös. Nem hiszem, hogy túl fiatal lennék ennyi idősen a szexhez. Egyszerűen ahogy fentebb is írták, genetika. Szűk vagyok, nehezebben tágulok, nehezebben nedvesedek. Pedig igencsak kívánom a partnerem.
2022. nov. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

6. Ha bírod a sikositót, mehet egy pici. :)


Mondjuk nekem az is néha kellemetlen érzés xD (Lehet van benne kapszaicin, azt nem tudom.)



5 voltam

2022. nov. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha az egy ujj okés, lehet kettővel. Szóljon, amint fáj!

Minden egyes alkalommal legyen hosszu elojatek, legyen eleg nedves. Ha behatolas lesz, akkor is

2022. nov. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

4-es nem arra gondolt, hogy a hüvelye túl fiatal, hanem a gondolkodása. Bár nem értek vele egyet, ha valamivel még nem találkoztál érthető, hogy nem tudod hogyan kezeld.

Én is a fokozatosság elvét tartanám szem előtt. Sokkal több előjáték kell neki, legyen nedves amennyire csak lehet, ha szereti az orált akkor azzal kell jó intenzív izgalomba hozni. Utána lehet ujjal, majd kettővel. Az én tapasztalatom szerint 3 ujjnál már kellemesebb a pénisz.

2022. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

#5, #6!

Úgy látom, azt kellett volna írnom a túl fiatal helyett, hogy agyilag még nem tartotok ott, hogy szexeljetek.

De ti sem, mert nem értettétek meg, amit írtam. Pedig érthető volt, a #9-es értette is.

Bár nem értek vele egyet ebben: "ha valamivel még nem találkoztál érthető, hogy nem tudod hogyan kezeld".

Nem az a gond, ha valamivel nem tud mit kezdeni, hanem a teljesen téves következtetések!

2022. nov. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!