Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szűk a barátnőm hüvelye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szűk a barátnőm hüvelye, pedig második partnere vagyok. Mire figyeljek? Mennyit várjunk a behatolással?

Figyelt kérdés

Egy ujjal meg tudom ujjazni finoman, viszont fél a behatolásról.


Hogyan segíthetnék neki, hogy ne fájjon? Mennyit várjunk a behatolással?


Nagy péniszem van viszonylag, én meg már nagyon kívánom őt, hogy ennyire szűk csak még jobban felizgat, mivel 3 éve nem volt barátnőm.



2022. nov. 8. 00:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha lassan,fokozatosan nyomod bele,nem fog fájni neki.Szepen kitagitja majd a fa@szod.
2022. nov. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%

10. Valóban, biztosan igazad van. (Nem igazán.)


De nyugtasson az, hogy megmondhattad az igazadat!

2022. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%

#12!


Ne legyél ennyire büszke arra, hogy két hét alatt sem sikerült megértened, amit írtam. :)

2022. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
32%
13. Én megértem hogy jó érzés hogy megmondó embernek hiszed magad, de velem is ugyanez történik, mint a kérdező párjával. Had tudjam már jobban, köszi..
2022. nov. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
6%

#14!


Neked is béna a pasid?

Te is azt hiszed, hogy leteszed a homokórát, aztán, ha lepereg, akkor mehet az aktus?

2022. nov. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
32%

15. Hjaj, mert te egy b*szó gép Chad vagy, nem?

Kíváncsi lennék mennyi tapasztalatod van.. gondolom 0 :(

2022. nov. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
32%
Ja és a hozzászólásos jelentve, szép estét! (veszekedés generálásáért.)
2022. nov. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
36%

#16!


Igen, pontosan ez jön le a vitát kiváltó 4-es hozzászólásomból. Ja, várj!

Éppen az ellenkezője. :D


Ha van van egy kis időd, akkor jelentsd magadat is, mert te voltál, aki nekem címezve reagált, mert nem értetted a hozzászólásomat és azóta sem érted! Vagy nem vagy képes elfogadni, hogy nem életkor számít, hanem az érettség.

2022. nov. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
49%

18. Hidd el, hogy nem vagy érett ember, sem okos.


Abban viszont egyre biztosabb vagyok, hogy semmi érdekeltséged a témában, csak szeretsz másokat kioktatni.



Ez egy rossz betegség, nem vicces...

2022. nov. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!