Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes összejönni roma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes összejönni roma férfival szexkapcsolatra ?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves, jóképű semmi bajom vele de az,hogy roma valahogy böki a csőröm. Normális, nem kiabál, teljesen átlagos ember. Van humora de én kedvelem mint embert. Már egyszer voltunk együtt megbeszéltük,hogy lesz folytatása. Mit gondoltok?

Amúgy eddigi tapasztalat, hogy kicsi a farka. Többi partneremnek nagyobb volt. Ők magyarok.



#roma #szexkapcsolat #Kedveljük egymást
2022. nov. 8. 12:09
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
57%

" Már egyszer voltunk együtt megbeszéltük,hogy lesz folytatása. "

Miért van akkor kérdés?

2022. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Nincs jó szaglásom nem mindenki az az alja. Utolsó véleményre voltam kíváncsi kinek mi a tapasztalata.
2022. nov. 8. 13:57
 13/41 anonim ***** válasza:
55%
Ha azt akarod, hogy futtassanak :D akkor mindenképp...
2022. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
41%

28 éve vagyok vele 3 gyerekünk van, válalkozó, segédmunkásként kezdte, de mostmár jól élünk, ön erejéből.

Te ismered most komolyan, vadidegenek véleménye számít

2022. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
30%

Majd eladja a vésed és téged berak egy lepra motelbe egy kád jégbe.

Vagy futtatni fog.

2022. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne. Jobb inkább óvatosnak lenni. Mi van ha véletlenül terhes leszel?
2022. nov. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Azóta már szexeltünk. Nem tudom miért lennék terhes. Vigyázunk, mert egyikünk se akar babát 😅
2022. nov. 18. 06:17
 18/41 anonim ***** válasza:

Ha tehetősebb a férfi, biztos nem csak te vagy neki. És csak addig fogsz neki kelleni amíg érdekes vagy, rád nem un.

Ha ezek nem zavarnak, akkor hajrá. 😊

2022. nov. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Nekem is van más tartalékba és neki is. Nincs ebben semmi
2022. nov. 18. 08:29
 20/41 anonim ***** válasza:
Csak a rossz szag témához szólnék hozzá. Remélem, hogy vannak gondolkodó emberek is a gyakorin. Ha mi rossz szagúnak érzünk egy rasszt, akkor csak felmerül bennetek, hogy ők meg minket éreznek rossz szagúnak? Az indiánokról olvastam, hogy egyenesen undorítónak tartják a fehér emberek szagát, hányingerük van tőlünk.
2022. nov. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!