Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes összejönni roma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes összejönni roma férfival szexkapcsolatra ?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves, jóképű semmi bajom vele de az,hogy roma valahogy böki a csőröm. Normális, nem kiabál, teljesen átlagos ember. Van humora de én kedvelem mint embert. Már egyszer voltunk együtt megbeszéltük,hogy lesz folytatása. Mit gondoltok?

Amúgy eddigi tapasztalat, hogy kicsi a farka. Többi partneremnek nagyobb volt. Ők magyarok.



#roma #szexkapcsolat #Kedveljük egymást
2022. nov. 8. 12:09
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Miért lennél terhes? Nem rakja fel helyesen az óvszert, későn rakja fel, elszakad és a többi..

Fehér férfival is rizikós, de egy romával biztos nem kockáztatnék.

De ha neked jó.

2022. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Az indiánok valószínűleg túloztak, hazudtak. Meg ki irtotta ki elég nagy százalékukat? A fehér ember. Sok helyen olvastam, hogy utálják a fehéreket, zárt nép, csak egymást szeretik. Gondolkozz már kicsit. A romáknak van szaguk, lehet azért mert ritkábban tisztálkodnak. Te még sosem álltál mellettük tömegközlekedésen?
2022. nov. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

"Az indiánok valószínűleg túloztak, hazudtak. Meg ki irtotta ki elég nagy százalékukat? A fehér ember." És ezt mégis miért mondod? Szerinted ez valami nagy dolog, hogy a fehérek kiirtották az indiánokat??


Nekem volt közöm roma pasihoz és egyáltalán nem volt rossz szaga.

2022. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Az indiánoknak nem nagy dolog, hogy a fehérek irtották a népüket? Viccelsz, még mindig panaszkodnak erről.

Persze, hogy nem rajonganak a fehérekért és ilyeneket mondanak.

Vagy roma vagy és véded magatokat, vagy csak azért mert bejönnek.

Esetleg rossz a szaglásod. Én már méterekről érzem, ha valami büdös.

2022. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Nagyon elkanyarodott mindenki a végére a kérdéstől. Van itt rossz szag, meg indián is. 😄
2022. nov. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

A kérdésre is válaszoltak.

Te nem válaszoltál ezzel a kommenteddel. :D

Az érdekességeknek meg örülni kéne. Plusz infók.

2022. nov. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Persze.26-os csak a kérdezőnek valószinűleg nem erre irányult a kérdése. Mivel már jelezte hogy nem büdös a pasi. 😁

Gondolom inkább a mentalitásuk miatt kérdezte, mert azért a legtöbb embernek vannak fenntartásai a romákkal szemben.

2022. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Kapott elég választ kimerítően.

Arra is válaszoltak, hogy miért nem érzi annak.

Más kérdéseknél nem láttad, hogy beszélgetnek, vagy vitatkoznak?

Elég bunkó volt a válaszod. Ne szabd már meg másnak, hogy mit csináljon.

2022. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Indiánokról nyugodtan lehet beszélni én átlapozom. Még annyit 21-es, hogy nem használunk óvszert. Időben kiveszi mindig.
2022. nov. 18. 16:35
 30/41 anonim ***** válasza:

Az nem jó!

Az előváladékban is van sperma.

2022. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!