Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes összejönni roma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes összejönni roma férfival szexkapcsolatra ?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves, jóképű semmi bajom vele de az,hogy roma valahogy böki a csőröm. Normális, nem kiabál, teljesen átlagos ember. Van humora de én kedvelem mint embert. Már egyszer voltunk együtt megbeszéltük,hogy lesz folytatása. Mit gondoltok?

Amúgy eddigi tapasztalat, hogy kicsi a farka. Többi partneremnek nagyobb volt. Ők magyarok.



#roma #szexkapcsolat #Kedveljük egymást
2022. nov. 8. 12:09
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
45%
Akkor mi a probléma? Rasszista vagy?
2022. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne tedd bőven találsz mást!
2022. nov. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
23%
Én eddig három férfival voltam együtt, mind a három más nemzetiségű volt. 😋
2022. nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

3-as tudnál mesélni kérlek ? Ne jöjjek vele össze kommenteket nem kérek. 1-es kicsit rasszista vagyok igen de romák között is van normális.

Privátban akik írtak:

A családját nem ismerem, és de megdugott rendesen a farka nem zavar.

2022. nov. 8. 12:22
 5/41 anonim ***** válasza:
70%
Arra figyelj nehogy kifosszon.
2022. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Tényleg nem olyan. Ebben biztos vagyok. De köszi utolsó.
2022. nov. 8. 12:29
 7/41 anonim ***** válasza:
77%

Én sem tőle tartanék, hanem a rokonságtól. Ha úgy szakítasz vele, hogy ő nem akar meg tudja keseríteni az életed. De te ismered milyen ember ezáltal azt is sejtheted mire számíthatsz tőle. enegm is csak ez az egyetlen dolog tart vissza némiképp a roma csajoktól. Ha neki nem tetszik valami, várhatom-e az egész családját, hogy jobb belátásra bírjon? :/

Ffi

2022. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
91%
Semmilyen cigánnyal nem jönnék össze semmilyen kapcsolatra sem. A szagukat sem bírom. Méterekről érzem a jellegzetes bűzt, amit a fürdés sem tüntet el. Erről ugyan nem tehetnek, a faj alap jellemzője. Én viszont nem bírom elviselni rosszullét nélkül. A "kultúrájuk" meg szintén ugyanilyen taszító, mint a szaguk.
2022. nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Ő egyáltalán nem büdös sőt nagyon jó illata van. A családját nem küldi rám mert nem akar ő sem lebukni. De köszönöm 7,8
2022. nov. 8. 13:31
 10/41 anonim ***** válasza:
88%
Nincsen túl jó szaglásod az tény. Még a szàjszaguk is borzasztó.... De hát kinek mihez van gusztusa....
2022. nov. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!