Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes összejönni roma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes összejönni roma férfival szexkapcsolatra ?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves, jóképű semmi bajom vele de az,hogy roma valahogy böki a csőröm. Normális, nem kiabál, teljesen átlagos ember. Van humora de én kedvelem mint embert. Már egyszer voltunk együtt megbeszéltük,hogy lesz folytatása. Mit gondoltok?

Amúgy eddigi tapasztalat, hogy kicsi a farka. Többi partneremnek nagyobb volt. Ők magyarok.



#roma #szexkapcsolat #Kedveljük egymást
2022. nov. 8. 12:09
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
42%
nekem is volt roma férfi a szexpartnerem. húsz évvel idősebb volt, jó volt az ágyban. már nem találkozgatunk, de sokáig összejártunk. lényegébe nincs rossz élményem vele kapcsolatban.
2022. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. Szexeltetek, mint írtad a kérdés feltevése után is, óvszer, fogamzásgátlás nincs, nem bűdős, kedves, rendes. Akkor mi a kérdésed? Megerősítést vársz, hogy persze, természetesen jól teszed? A saját magadban felmerülő kétségek elnyomását ne egy ilyen oldalon várd. Rakd rendbe az agyad, hogy neked mi fér bele és mi nem. Aszerint cselekedj. Jelen állás szerint a szexkapcsolat igen, csak ugye kérdés hogy megmarad-e minden csak szexkapcsolatnál...

Viszont akárhogyis lesz, azt jó ha tudod, hogy a romáknál vannak "hagyományok", szokások, amiket ha a fiatalabbak nem is feltétlenül, de az idősebbek betartanak. Egy roma családban, te mindig is a "magyar" maradsz. Lényegében ugyanúgy, mint fordítva, a magyarok családokban a cigány, az csak cigány marad....

2022. nov. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! A roma is magyar származású 😉 ő is Magyarországon született. Ilyen, hogy roma ország nincsen 😂. Különben ő nem nézi milyen gén van a véredben. És bárkiben lehet 20-30-40...%ban roma vér.

Szerelem meg létezik 😂 barátság extrákkal kapcsolat tökéletes.

2022. nov. 20. 16:32
 34/41 A kérdező kommentje:

Szerelem meg nem létezik* 😂

Bocsi gyorsan írtam.

2022. nov. 20. 16:33
 35/41 anonim ***** válasza:
31%
Kedves kérdező. A válaszodból kiderül, hogy oly keveset jártál roma társaságban, hogy öröm azt nézni. :) A roma is magyar származás, ez igaz. Csak hát úgy látszik nem ismered a roma szöveget. :D A romák hívják úgy a nem romákat, hogy magyarok :D :D Majd megtapasztalod, ha így folytatod, te kis butuska. :)
2022. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Ja és de, dehogynem nézi milyen gén van a véredben, nem is kicsit, kihasználható-e vagy sem. És ha már itt tartunk, a roma az roma marad, lehet szépíteni, de a vér nem válik vizzé.

32 és 35 is én voltam.

További jó és boldog tapasztalatszerzést kívánok neked butuskám. :)

2022. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

Na ide figyelj nem ismersz engem. Nem vagyok buta. Jaa és őt sem ismered. Nem nézi honnan jöttél. Becsületes dolgozó ember. Egyáltalán nem agresszív. Ja és ha már itt tartunk nem szoktam híresztelni és csak a szűk családi köröm tudja de én is roma vagyok félig. (egyik szülőm roma).

Ennyit erről. Te kis butuska 😉

2022. nov. 20. 19:18
 38/41 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok cigány ember csak vannak felmenőim. Soha nem éltem cigányként és nem is fogom. Azt se tudom mik a szokások, senki meg nem mondaná rólam. Különben sem lesz gyerekem és a munka hogy jön ide nem tudom. Diplomám van dolgozó ember vagyok. De többet nem fogok veszekedni. Látom a tipikus magyar mentalitás...
2022. nov. 20. 21:16
 39/41 anonim ***** válasza:

Roma nőként írom hogy elszomorít milyen mértékű rasszizmus megy az országban!


En 28 éves vagyok,dolgozok ( külföldön) gyönyörű lakásom van,amiért megdolgoztam.

Van egy kisebb autóm, és az osztrák párommal közösen nevelem a kisfiamat.

Rendezett az életem,naponta 2x zuhanyzok, 100 eurós parfümöm van ,mindenki dicséri az illatom .

Soha nem kiabaltunk otthon egymással, a szüleim dolgoznak,a testvérem tanárnő!!!


Annyira örülök hogy sikerült időben elmennem az országból!

Ausztriaban soha senki nem bántja a másikat a szarmazasa miatt.

Magyarban csak a rasszizmus és a gyűlölet megy.


Hogy lehet egy egész nepcsoportot beskatulyazni?

Ismered a cigányok 99%-át hogy altalanossagban mersz beszelni róluk?

Nem hiszem ....


Mi nem beszéljük a nyelvet, nem tartjuk a hagyományokat sem .

Azt amit a média folyamatosan sugároz ,azt talán nem ártana elfelejteni.


Arról sem tehet minden roma ,ha sok köztünk a buta,szelhamos, bűnöző.

Ilyen emberek sajnos minden nepcsoportban jelen vannak,csak az nincs annyira " reklámozva ".

2022. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Meg van még a szexkapcsolatod?
2022. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!