Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők általánosságban szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők általánosságban szeretik az orált vagy csak a pasijuk kedvéért csinálják?

Figyelt kérdés

2022. nov. 10. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nekem igen, én kifejezetten szeretem az orált csinálni
2022. nov. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan aki szereti is.. elég belegondolni, hogy hány férfi szeret puncit nyalni. Fordítva sem elképzelhetetlen.
2022. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
van aki szereti, van aki nem, nincs általános válasz
2022. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem
2022. nov. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is kimondottan szeretek szopni
2022. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A párom sajnos az utóbbi kategória. Miután rájöttem, hogy nincs oda érte, és csak a kedvemért szopott, azóta nem hagyom, hogy csinálja.

Viszont én nyalok továbbra is, mert az engem is izgat.

2022. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én többnyire szeretek, de azért előfordul, hogy magamtól már nem csinálnám. Például, mikor az én orgazmusom után már nem esik jól folytatni és így inkább befejezésnek leszopom a párom. Nem esik nehezemre, nem is ez a jellemző, de előfordul.

Előjátékban viszont mindig szeretem.


Barátnőm (az egyetlen akivel ilyeneket kitárgyalunk) viszont nem szeret szopni. Ehhez képest megtesz mindent a pasinak, még (félsikerrel) mélytorkozik is és sem a jelenlegi párja, sem exei nem tudják, hogy miként éli meg.

Egyébként nem vészes. Azt mondja, hogy ő jó nő akar lenni, akiért bolondulnak a pasik és azt hozza fel példának, hogy sminkkelni, vagy borotválkozni sem feltétlenül önző érdekből szoktak az emberek, hanem a mögöttes szándék miatt. Neki ebbe beletartozik az is, hogy leszopja a párját.

2022. nov. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Van aki szereti van aki a férfi kedvéért csinálja,ami szerintem nem jó dolog.Sok nő azt hiszi,hogy a szexben ez alap,pedig nem az ha nem jó ne csináld!
2022. nov. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En szeretem
2022. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!