Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyünk? Valoban kisiklott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk? Valoban kisiklott a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Párommal közel egy éve vagyunk együtt (én 23 éves lány, ő 20 éves fiú). Eddig minden működőképes volt köztünk, kisebb vitákkal, de mondhatni mintapár voltunk. Azonban 2 hónapja összeköltözünk, és minden megváltozott. Rájöttem, hogy mindeddig hazugságban éltünk, lehullt a fátyol, és sajnos mindketten beláttuk, hogy egy kicsit sem illünk össze - kb ha én fekete, ő fehér; ha én tűz, ő víz. A viták sokszorozódtak, s ezeket hagytuk eluralkodni kettőnk közt, most pedig állunk egymással szemben, mint két idegen, s mint akik mégis mindent tudnak egymásról. A szívem azt súgja, oldjuk meg a problémákat, álljunk egymás mellett mostmár őszintén, azonban az eszem azt súgja, menthetetlen a dolog, hisz olyan nagy mértékben nem változhat meg két ember, illetve úgy érezzük a változás által kevesebbek lennénk. Továbbá sok olyan dolog történt, ami szerintem nem fér meg egy kapcsolatban (a tiszteletlen beszéd, a 'nem mehetsz sehova' utasítások, stb) Mit gondoltok? Tapasztalat, tanácsok?

2018. aug. 1. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy lakva ismerszik meg az ember. Nem illetek össze, ennyi volt.
2018. aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ti legalább nem a gyerekszobábol házasodtok és mentek válni két gyerekkel. Időbe léphettek..
2018. aug. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy egy 20 éves mai fiú még nem érett arra, hogy együtt lakjon a barátnőjével.

Aztán arra is gondolok, hogy nem minden párnál működik az összeköltözés, ekkor kiderül, hogy ilyen szempontból ez a két ember összeférhetetlen.

Komolyan el kell gondolkozni, sokat kellene őszintén beszélnetek, szeretitek-e egymást, tudtok e ezen változtatni. Mert bizony a legmélyebb hullámvölgyű kapcsolatot is helyre lehet hozni, ha azt a felek akarják.

2018. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezért szoktam javasolni, ha valaki komolyan tervez valakivel, akkor előtte egy ideig min lakjanak együtt, mert teljesen más szituációk és kihívások jönnek elő, mint ennek hiányában. Dajnos úgy tűnik, hogy nem passzoltok.🤔
2018. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!