Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tettetek akkor, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettetek akkor, ha nem működött a kémia a szexpartneretekkel?

Figyelt kérdés

Van egy partnerem (bár talán túlzás annak neveznem, egy régebbi ismerős, akivel messengeren egymásra találtunk, lazán beszélgettünk mindenféléről, majd a szexről is egyre többet, végül megbeszéltük, hogy csináljuk. Randi vagy ilyesmi nem volt előtte, de régen találkoztam vele párszor futólag), de már hetek óta nem találkoztam vele - és előtte is, csak néhány hétig jártunk össze. Már az első alkalommal is elfogott tőle némi undor, pedig lefürdött előtte, nem volt szájszaga vagy hatalmas lábkörmei, egyéb gusztustalanságok, egyszerűen nem tetszett ahogy fogdos (pedig esküszöm nem csinált konkrétan fizikailag mást, mint mondjuk a korábbi partnereim), nem tetszett a szaga, ahogy megizzadt...igen, tudom, az emberek megizzadnak, korábban is tapasztaltam ezt, de még sosem zavart, sőt volt, akinél kifejezetten izgató volt. Az sem tetszett, ahogy nyirkos testtel hozzám bújt az aktus végén, hogy nem lehetett 5 percet elpihenni anélkül, hogy ne macerálna, értem ez alatt, amiért más nő biztos ölne, hogy simogat, puszilgat, kb megfojt. Ami fura, hogy maga a szex az nem volt végülis rossz, megfelelő ideig tartott, kinyalt előtte, bár azt hozzá kell tennem, hogy nagyon szeret nyalni, ehhez képest nem éreztem azt, hogy annyira nagy pro lenne benne, sokkal lassabban mentem el, mint korábban bárkivel.

Na most ott tartok hogy hetek óta mondom le a talikat, meg bekamuzom, hogy túlórázom, ilyesmik, mert egyszerűen elfog az undor, ha arra gondolok, hogy be kell feküdnöm megint az ágyába. Nem olyan undor ez, amit a tökfőzelék iránt érzek, de akkor is fintorba csavarodik a képem már a gondolatától is.

Volt nektek ilyen? nem is kifejezetten csúnya a pasi, nem értem. Meg kéne neki mondanom, hogy ennyi volt, de megbántani sem akarom, mert normális.



2022. nov. 11. 14:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mindent meg lehet beszélni normálisan is. Mindenképp tisztább dolog, ha közlöd vele, hogy részedről nincs meg az összhang, a vágy stb.

Nem kell úgy beközölni, hogy undorodsz tőle.

2022. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttek vagytok, elmondod normálisan hogy neked most mégse megy vele és ennyi. Nem kell belemenni részletekbe miért nem, és megbántani sem. Ennyi az egész
2022. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen pasi, én nő létemre kb.őt sajnáltam meg :D na de nem te tehetsz erről, meg nem is ő, ha nincs kémia a kezdetektől akkor nincs, az már nem is lesz.
2022. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Első, azt nem mondanám neki nyilván, hogy fúj, de mivel azért kicsit előadtam, hogy ez nekem is jó, de ezt írtam is, hogy egyébként nem volt rossz, mert az alap paraméterek stimmeltek, na szóval nem tudom mire vélné, hogy most hirtelen (még ha mondom már pár hete megy az időhúzás meg lekoptatás részemről) nekem mégsem jó, nem megy vele.

3-as, én is sajnálom, nehogy azt hidd, hogy nem... pont ezért húzom kínlódva a dolgot. Lelkes meg minden, mondom más nő összetenné a két kezét érte, és én is összetenném, csak nem érte... de ahogy írtad, nem tehetek róla, mert volt, hogy összekaptam magam fejben, és kábé ráparancsoltam magamra, hogy na most akkor átmész, kedves leszel, odaadó leszel, jó lesz ez neked, erre már mikor ott voltam, alig vártam, hogy vége legyen, és a kötelező, számomra szintén nem kellemes összebújást követően szedhessem a sátorfám.

De lényeg, hogy jól sejtem akkor, hogy ez tutira nem változik...

2022. nov. 11. 15:09
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs meg a kémia akkor nálam nem működik a kapcsolat. Akkor szakítás. Hosszabb távon nálad/nálatok sem fog működni, kár erőltetni!
2022. nov. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

A kémia mindig működik. Ha összeöntesz 1 mol NaOH-ot 1 mol HCl-dal, az eredmény 1 mol NaCl és 1 mol H2O lesz.


Ez a szerencsétlenkedés viszont borzasztóan megalázó a srácnak.

2022. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem megy, nem kell erőltetni. Volt ilyen kapcsolatom 1 hónapig, nem működött a dolog. A mostani partnerem az elsőnél eléggé meg izzadt , de nem zavart az illata. Azt hiszem ezt hívják "kémiának".
2022. nov. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"mert egyszerűen elfog az undor, ha arra gondolok, hogy be kell feküdnöm megint az ágyába"


Te jó ég, már miért kéne?

Én nem értem miért nem lehet annyit mondani, hogy bocsi elkezdtem valakivel komolyabban ismerkedni.

Vagy tényleg csak annyit, hogy neked ebben ennyi volt. Tényleg nem kell mondani, hogy undorodsz tőle, de azért nem kell menned, mert nemet mondani nem akarsz...


Velem is volt ilyen, nem működött, tudod mikor kinoznám magam további alkalmakkal.

2022. nov. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Bocs, nem olvastam végig a leírásod, mert nem számít.

Mit tennék? Nem volt jó, akkor köszi és viszlát. Nem találkoztunk többet. Minek erőltessem a szexet, ha nem jó??

2022. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, én is jártam már így pasival, tetszett kívülről-belülről, a szex sem volt rossz, de egyszerűen amikor közel kerültünk egymáshoz mégsem jött be annyira. Szintén nem volt kifejezetten büdös vagy igénytelen, egyszerűen nem tudom...


Ha nem működik a kémia, akkor az teljesen tudat alatti dolog és semmilyen megoldás nincsen rá ezért azt javaslom, hogy minél előbb dobd a pasit mert semmi jó nem fog származni belőle.

2022. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!