Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A ferfiakat miert izgatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiakat miert izgatja ennyire ez az "artatlan kislany" dolog?

Figyelt kérdés
Egy ismerosom (33 eves ferfi) megtudta, hogy a lany aki tetszik neki (19-20 eves) meg szuz, es azota megjobban ra van allva.
2022. nov. 13. 14:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Mert o lehet neki az elso
2022. nov. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
4%

Megmondom neked őszintén: azért, mert legalább egy nagyságrenddel kisebb esély van rá, hogy bármit is elkaphatok tőle nemi aktus, vagy petting során. Csaxólok, hogy az óvszer sem véd mindentől, 100% biztonsággal pedig semmitől sem.


Hippochonder vagyok, cserébe nagyon ügyes és jószívű.


33F

2022. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Bírom ezt a "szép arcúak" a 19-20 évesek szöveget amit az egyik kommentelő leírt. Látszik milyen álomvilágban él sok férfi. Meg nem is látta a csajt de tuti szép arcú mert fiatal. Persze, van sok szép, na de azért akad olyan aki nem.


Egyébként az még nem is olyan gáz hogy bejön neki egy ilyen fiatal csaj. Az aggályosabb hogy nyomulósabb lett amiatt hogy szűz a csaj. Magyarán mindent tőle fog a csaj megtanulni. Bármire ráveheti, előadhatja hogy ez alap, ezt mindenki megteszi stb. Magyarul manipulálhatja, formálhatja kedvére ÉÉS még fiatal friss is. 100 hogy a saját igényeire fogja kihegyezni a szűz lány "oktatását". Ez mindig erre megy ki. Röviden ennyi.

2022. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
30%
Jól van 13-as, látom veled már végérvényesen kib_aszott az élet, ha csak ezek jutnak eszedbe. Vagy saját magadból indulsz ki.
2022. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%

"100 hogy a saját igényeire fogja kihegyezni a szűz lány "oktatását"


Én ezzel azért halkan de egyet tudok érteni. Nem tennék másképp én sem. Nem kell white knight-ot játszani. Logikus.

2022. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Már hogy lehetne kihegyezni az "oktatását" saját igényre?

Attól függetlenül nem biztos hogy bejön a lánynak amit csinálsz vele, csak mert te vagy az első.

2022. nov. 13. 20:26
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
15-s vagyok, ha engem kérdezel. Én csak reagáltam egy korábbi kommentre hogy ebben van valami. Egyébként úgy lehet hogy a szűz lány még nem tudja mi fán terem a férfi. Ott fogja megtanulni hogyan kell a farkat kényeztetni, és hogy a férfi elélvezzen. Gyakorlatilag bármi beadható neki, ügyesen lehet őket irányítani. Ha nyafog is, jobban rávehető egy dologra, mint egy magabiztos feminista öregedő nő. Én is így tennék ha magam képzelem a helyzetbe.
2022. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Perszepersze 18-20 éves lány csak azért mert szűz biztos nem tud semmit a szexről,vagy hogy egyáltalán mit kezdjen egy farokkal,hát hogyne:D

Ne legyünk már hülyék...

Biztos akad ilyen is, de a többség szerencsére nem ennyire "bugyuta",az említett férfi meg valószínűleg nem egy ultratapasztalt profi manipulátor,különben nem is született volna meg a kérdés

2022. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!