Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » T i belemennétek abba, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T i belemennétek abba, ha a lány azt akarná, hogy gumi nélkül csináljátok ? Igaz, még frissebb a kapcsolat, de nem 1-2 napos természetesen. Nekem feldobta az ötletet, de egyelőre nem mentem még bele.

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, volt már kapcsolatom előtte is, de velük mind gumival csináltuk.

Véleményetekre lennék kíváncsi!

Köszönöm szépen!



2022. nov. 23. 15:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%
Ha te gumifetisiszta vagy az a te bajod!!!!
2022. nov. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, csak óvatosan, persze majd kiveszem stb, elég ha néhány spermium ügyesebb.. Ne m vagyok már huszonéves de a partnernőmre, páromra, (mindegy) vigyázni szeretnék hiába hogy én is gumi nélkül szeretem, de egy nem tervezett gyereket erre a világra és bizonytalan körülmények közé nem kívánok, sem egy abortuszt.
2022. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen, a párommal eddig csak így csináltuk
2022. nov. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy belemennék, nem kéne 2x mondani. Egyébként is csak gumi nélkül csináltam szinte mindig.
2023. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!