Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak, nektek jött már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, nektek jött már össze természetes vörös lánnyal kapcsolat, vagy szex? Milyenek voltak ezek a lányok?

Figyelt kérdés
Annyira szépnek és különlegesnek találom a vörös lányokat, de sajnos ritkán látni őket, na meg miért pont velem állnának le. Nagyon szeretnék egy vörös csajt, hihetetlenül büszke lennék, ha egy különleges, vörös barátnőm lenne. Persze tudom, hogy ők sem mindig szépek, de amelyik igen, az nagyon az. És mennyire igaz az, hogy szenvedélyesebbek, mint a más hajszínűek, bőrszínűek?
2021. ápr. 25. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Istenem de buta vagy te is..🤦🏻‍♀️

Majd ha rájössz, hogy nem hajszín alapján kéne barátnőt keresni, előfordulhat hogy leáll veled egy csaj. Addig ne számíts sok jóra

2021. ápr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Annal rozsdasabb a tetö annal nedvesebb a pince
2021. ápr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én vörös hajú vagyok, de én is csak átlagos lány vagyok, sőt a "szenvedélyeség" nem tartozik a nagy erényeim közé

(am nem kérek privit)

2021. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a vörös haj az ideálom. De párválasztásnál egyáltalán nem az a fontos....
2021. ápr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
vörös vagyok, hajszínnek semmi köze a szexuális élethez
2021. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a természetes szőkékkel vagyok így, de de csupán a haj tapintása miatt, de sosem "gyúrtam" arra hogy ilyen lányt szedjek össuze.
2021. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen csak szexuális értelemben értettem a kérdésemet. Én különlegesnek és titokzatosnak találom a vörös csajokat. :D Persze előfordulhat , hogy ez is csak sztereotípia. Amúgy eléggé félreértettek, nyilván úgyis az élet hozza, hogy lesz-e valaha vörös barátnőm, értsétek úgy, ha mondjuk itt lenne előttem egy szőke, barna , egy fekete és egy vörös csaj, akik ugyanannyira vonzóak , csak másképp, akkor valószínűleg a vörösnek kezdenék el udvarolni. 3-as: Te átlagosnak látod magadat, a pasiknak erről lehet más a véleménye. :) 5-ös: Te szépnek tartod magad? Vagy a környezeted annak tart egyébként?
2021. ápr. 25. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Vörös vagyok, egyáltalán nem vagyok nagy étvágyú az ágyban. Amúgy sokan jönnek ezzel a dumával, a tetőssel is, már nagyon fárasztó.
2021. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!