Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek, ha a pasitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a pasitok nem szeretne egy adott pózt, nektek viszont az a kedvenc, abban mentek el legkönnyebben?

Figyelt kérdés

2022. nov. 28. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Remélem, erre minden nő azt fogja válaszolni, hogy azonnal szakít, hiszen neki a szex a fontos és semmi más. Gyerünk, csajok, most mutassátok meg! :D


f

2022. nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván nem kell azonnal szakítani. Kompromisszum. Kicsit ahogy nekem jó. Aztán kicsit ahogy neki.

Gondolom szabad menet közben pózt váltani, hogy mindenki elégedett legyen. A szex meghatározása a kölcsönös örömszerzés. Az meg csak így működik.

2022. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Pedig ha rovid a farka akkor kellene a ferfi reszerol is valami..
2022. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Hú, nálunk kicsit kacifántos :D


Én csak lovaglóban tudok elmenni - viszont nem szeretem azt a pózt. Én azt szeretem, ha a pasi rajtam van, átölel, és bevadul. Imádom.

Fent lenni nem szeretek. Nekem az orgazmus nem is lényeg, a fent leírt részre vágyom. (Az aszexuális skálán vagyok, lehet emiatt)


Párom viszont egyrészt túlsúlyos (engem nem érdekel - sőt, imádom a macis alkatot -, őt nagyon zavarja) emiatt nem szeret felül lenni, plusz ő meg azt akarja, hogy mindenképp elmenjek.


Szóval párom pont azt a pózt nem szereti, amiben NEM tudok elmenni, és ezzel van a bajom :D


Mit teszek? Első körben elmegyek én, aztán megkérem, hogy jöjjön felülre, ha épp jobban érzi magát a testében.


(Igen, dolgozunk a testsúlyán, de sajnos betegség is nehezíti a haladást)

2022. nov. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Legtöbb nő, pláne akinek van lehetősége másik pasit találni, idővel kidobja a delikvenst aki nem teljesít jól az ágyban.
2022. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ...


Ha bizonyos pozíció fájdalmas az egyik fél számára, akkor azt nyilván nem szabad erőltetni. Nekem ilyen a kutyapóz. Mivel a barátom viszonylag alacsony, valahogy nagyon kényelmetlen számomra ez a szög. Neki meg azok a pózok rosszak, amikor a farka hátrafelé hajlik.


Értelemszerűen egyikünk sem várja el a másiktól, hogy szex közben fájdalmai legyenek. Ha viszont csak arról van szó, hogy egy póz nem a kedvence, de amúgy nem okoz neki komoly kellemetlenségez, akkor elég nagy önzés hanyagolni.

2022. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mindennek kölcsönösnek kéne legyen,így először az én kedvenc pózomban csinálnánk,utána az övében.

Ha ennyire sincs rám tekintettel és kicsit sem hajlandó rá,akkor megmondanám kerek perec,hogy ez így nekem jó.

2022. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden poz jo mive pici es furge is.
2022. nov. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Vond meg tőle a szexet és változni fog.
2022. nov. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!