Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek mindig kell a felveze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mindig kell a felvezetés a szexhez?

Figyelt kérdés

Úgy vágyom egy olyan kapcsolatra, ahol nem csak mindig éjszaka, ágyban tudok a párommal szexelni, hanem bármikor. Pl. csak úgy random napközben előkapja a farkam, és kiveri vagy leorálozik. Vagy csak random beleül. Vagy mondja hogy tegyem be neki. De ugyan ez igaz fordítva is, ha ő is igényelné ezt. És persze ezt nem az utcán meg a buszon, hanem olyan helyen ahol diszkrét körülmények vannak.

Illetve nem találkoztam még olyan nővel, aki művelt, okos és intelligens, de az ágyba egy mocskos kva. Akik kimerik mondani azt szex közben hogy, farok, fasz, vagy hogy tedd be. Kicsit unalmas, hogy mindig olyan körülményes a szex, mindig ágyba történik, mindig minden ugyanaz. A legtöbb nő csak mutogat a farkamra, meg saját magára is, nem mondja ki a testrészek nevét, meg azt hogy mi történik éppen. (Dugás). Csak annyit hallok mindig, hogy "Csináld." Erre kezdek tökre ráunni. Velem lenne a gond?



2022. nov. 29. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Akiről te beszélsz azok nem nők, hanem kislányok. Te nőt keresel, de az csak akkor lesz ha te is férfi vagy.
2022. nov. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen nők. Én is szivesen leszopnám barátom a konyhában, vagy együtt fürdés stb. De mindig elutasít. Aztán panaszkodik hogy unja az ágyat meg a sötétet. De csak úgy tudok rámászni...


Egyébként van amikor egész nap nedves vagyok mert annyira vágyok a szexre, akkor akárhol betehetné. Néha meg kell a rásegítés.


Nemtudom milyen nők közt keresgélsz de kipróbálhatnád a 25+ korosztályt. Ott azért már gáz ha valaki nem meri ki mondani hogy "farok"

2022. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen idős vagy és hány lánnyal voltál együtt eddig?

Csak érdekel hogy miből szűrted le ezt a megállapítást, de szerintem is az lehet hogy túl fiatal lányokkal voltál együtt.

Vagy épp olyanokkal akik vagy nagyon erkölcsös nevelést kaptak, vagy nem is érdekelte őket a szex..

De azért nem minden csaj..

2022. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
24 vagyok, elég sok lánnyal voltam már, viszont tényleg mind elég fiatal volt, 22 volt a legidősebb. Volt viszont egy hosszabb kalandozásom is egy 35 éves nővel, de ő se volt sokkal másabb mint a fiatalabb barátnőim, azért vontam le ezt a következtetést. De igaz, hogy ez csak egy ember, úgyhogy lehet tényleg kicsit erős általánosítás volt a részemről, hogy minden lány ilyen.
2022. nov. 29. 13:00
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Durva, hogy ennyi gátlásos nő van... Tök hihetetlen.

Azért ez a mutogatás óvodás szint. XD

Vannak szenvedélyes nők, talán legközelebb szerencséd lesz. ^^

N

2022. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen, szeretik a nők spontánul IS, ami nem azt jelenti hogy nem kell vele törődni csak berakod, ürítesz oszt jóvan, hanem azt hogy nem mindig kell hosszú előjáték, ettől függetlenül a szex minősége nem sérül
2022. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám. Csupán keress hasonló mentalitású nőt.
2022. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Hűha... Tipikus "szk" Hogy-hogy mutogat...? A partneremmel ( nem vagyunk kapcsolatban) már negyvenen túl vagyunk, nem az a ribis típus de ha rég nem találkoztunk bizony és olyanokat mond rám dőlve hogy "követelem a f..od.." és ha elkezdenék "felvezetőzni" szerintem le is vágná..:) Kérdező elnézést nem gúnyolódni szeretnék pontosan hogy megértelek. Sokan csak szavakban bátrak, de azért hogy csak ágyban legyen szex ezt sosem értettem... Először nekem is fura volt az íróasztalomon de izgalmas volt... Szurkolok az 5-öshöz hasonlóan neked
2022. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

hogy kihozd ezt valakiből, neked is úgy kell szexuálisan viselkedned, csak úgy szólok

N

2022. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"hogy kihozd ezt valakiből, neked is úgy kell szexuálisan viselkedned, csak úgy szólok"


Ahogy mondja. A barátnőm néha pl azonnal nedves rám, ahogy lehúzom a bugyiját, mondja is, hogy tegyem már be. Sokszor ő kell várjon rám, mert nekem fel sem állt még rendesen, és ő már kéri be.

2022. nov. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!