Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak milyen esetben nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak milyen esetben nem kezdeményezitek a szexet a szeretővel?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a nejével megjavult a kapcsolat? Eddig működött minden, de pár hete hárítja a dolgot…:(

2022. nov. 29. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam nincs ilyen ok..
2022. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sincs ilyen gond,mert nem kellek már más nőnek.
2022. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Mindegy az ok, ennyire kellettél. Megunt. Pont. Még ürítőzsáknak is kevés vagy!
2022. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy talált egy másik szeretőt, vagy mondott a szerető valami olyat ami nem tetszett neki... Mondjuk én amikor volt vele is igyekeztem mindent megbeszélni...
2022. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen, korrekten elmondtam, ha ennyi volt a dologban!
2022. nov. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Meguntam, mehet a levesbe.
2022. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ahhoz még fiatal a kapcsolat, hogy az unalom beálljon….olyan túl sok lehetőségünk eddig sem volt találkozni
2022. nov. 29. 21:15
 8/12 anonim ***** válasza:
A kapcsolat elején azért nem igen fordul elő mert az új mindig felizgat. Viszont később volt már, hogy egyszerűen túl fáradt voltam. Akár munkától akár szextől, ha a feleség otthon kikészített szexuálisan és nemsokára a szeretővel is találkoztam megesett, hogy nem volt kedvem. Mert azért otthon sem lehet gyakran nemet mondani és hat akkor néha úgy jön össze, hogy itt is ott is igény lenne csak ki vagyok purcanva.
2022. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8.ez jó 😂😊 Viccet félretéve lehet, hogy nálunk is ez a helyzet… csak ugye azt nem mondhatja, hogy az asszony kikészítette…. :( pedig jobban örülnék, mert így magamat látom kevésbé vonzónak.
2022. nov. 29. 21:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, ilyeneket nem lehet mondani. De nem hiszem, hogy veled van gond vagy kevésbé vagy vonzó. Ha igy lenne már lekoptatott volna hidd el. Ha keres és akar találkozni akkor kellesz. Csak nincs mindig toppon fizikailag.
2022. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!