Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítsak ha állandóan egészsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak ha állandóan egészségügyi bajom lesz a barátomtól?

Figyelt kérdés

Folyamatos gyulladások, vagy felfázás, vagy hüvelyi bajok.


Csak addig nincs semmi, ha nem szexelek vele.

Nem csal, kezelve is volt, de olyan erőszakosan szexel néha, hogy vergődik a hüvelyemben, hogy többmenetes legyen, vagy ki be veszi a hüvelyböl, amitol a hasam is elkezd fájni, vagy eleinte nedvesedem, aztán attol ahogy csinálja teljesen száraz leszek és felsérti a hüvelyfalam, és ilyen vele a szex, és ezektől mindig eü. bajom lesz.(lelkileg semmi, mert amugy bírnám, ha nem szenvednék utólag a gyulladásoktól)


Amikor normál szex van(berakja mozog elmegy)meg ha érzéssel csinálja, az nagyon ritka es akkor nem is lesz soha semmi bajom.

Állandóan mászkáok már vagy orvoshoz, vagy hüvelyoblitőkért, de még hugyutakra is terjed.

Szakítással megszűnne a folyamatos betegeskedésem.

De most ilyen miatt szakítani?

Lelkileg ezt lehet bírni hogy szerelmesen szakítani?



2022. nov. 30. 20:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az a nagyobb probléma, hogy állat a szexben és nem figyel oda rád. Szakíts vele
2022. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha nem gondol az egészségedre, minek maradnál vele?? Szerinted hosszú távon működne?? Nem
2022. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne kockáztass, inkább tedd meg a lépést ahogy érzrd!
2022. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Ezt vele is megkéne beszélni, hogy ne vaduljon meg ilyesmi. Csinálja érzéssel és ne vegye ki folyamat csak úgy. Csináljátok úgy, hogy minden okés legyen. Ha pedig nem tudja felfogni akkor lehet elgondolkodni a szakításon.
2022. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kommunikáció megvolt és nem változott semmit akkor az #1-es válaszolóval értek egyet.
2022. nov. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Szegényke odafigyel rám. Tele van lelkiismeretfurdalással. De ő talán potenciazvaros lehet. Vagy nem értem pl miért erőlteti a többmenetet ha alig megy màr neki.


De így, hogy folyamatos kezelések és szexkihagyás után történő első 2 szex után már megint bajom van, és ez megy már több mint 1 éve(korábbi barátaimmal ilyen nem is létezett)a szakításra jutottam.

Csak félek attól mert szerelem tervek, amúgy minden más van.

Nagy sírás lesz ebbol nekem így szerintem

Elbizonytalanít.

2022. nov. 30. 20:59
 8/22 anonim ***** válasza:
9%

Lehet nem sokat segít de nekem mindig bejön.


https://www.youtube.com/watch?v=Xm91cEoNJIw

2022. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy Tulok, akkor istállóban a helye. Márpedig nem matyóhímzés, még akkor sem ha ez történik mindig:


"Amikor normál szex van(berakja mozog elmegy)"


Oké értem. De ebben a 3 perces story-ban hol van a te orgazmusod..? 🤔


F

2022. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Odafigyel? Hmm.
2022. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!