Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítsak ha állandóan egészsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak ha állandóan egészségügyi bajom lesz a barátomtól?

Figyelt kérdés

Folyamatos gyulladások, vagy felfázás, vagy hüvelyi bajok.


Csak addig nincs semmi, ha nem szexelek vele.

Nem csal, kezelve is volt, de olyan erőszakosan szexel néha, hogy vergődik a hüvelyemben, hogy többmenetes legyen, vagy ki be veszi a hüvelyböl, amitol a hasam is elkezd fájni, vagy eleinte nedvesedem, aztán attol ahogy csinálja teljesen száraz leszek és felsérti a hüvelyfalam, és ilyen vele a szex, és ezektől mindig eü. bajom lesz.(lelkileg semmi, mert amugy bírnám, ha nem szenvednék utólag a gyulladásoktól)


Amikor normál szex van(berakja mozog elmegy)meg ha érzéssel csinálja, az nagyon ritka es akkor nem is lesz soha semmi bajom.

Állandóan mászkáok már vagy orvoshoz, vagy hüvelyoblitőkért, de még hugyutakra is terjed.

Szakítással megszűnne a folyamatos betegeskedésem.

De most ilyen miatt szakítani?

Lelkileg ezt lehet bírni hogy szerelmesen szakítani?



2022. nov. 30. 20:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
56%

Kedves kérdező! Az életkorotok még nem mindegy, hiszen egy tini srácnál vagy tapasztalatlan huszonévesnél kellhet idő arra, hogy a szexualitását normális mederbe rakja.


Ha csak ez a baj, és fiatalok vagytok, adnék a dolognak időt, pláne, ha figyel rád. Kérdés, hogy tényleg ettől van-e UTI-d, mert ez elsőre kicsit erősnek hangzik nekem. Érdemes lehet egy urológust is felkeresni.

2022. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

30 feletti

A durva karmolós hüvelyfelsértős ujjazásokat már szerencsére kihaggya. Nem nyulkál belém az ujjával.

Próbál megtenni ilyeneket, hogy annyira nem "gyepál".

De azt nem haggya ki pl hogy a 2.menetet erőltesse.

Urulógusoknál is vagyok.


A szexuális élettel párhuzamban szaladgálhatok mindig orvosokhoz is.

Ha nincs szex, nem kell orvos, akkor semmi bajom.

2022. nov. 30. 21:37
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Fel nem foghatom, hogy miért kínzod magad ezzel a sráccal? Mazohista vagy?
2022. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%
mi a kapcsolat a több menet és a durvulás között?
2022. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
38%
Azért ez szerintem inkább valami egyedi érzékenység, mert nem igen hallani arról, hogy a pénisszel fellehetne sérteni a nők nemiszervét. Attól még persze nyilván változtatni kéne az egész technikán, akár sikosítot használni, bárhogy megoldani, kitalálni. És persze a kapcsolat sem működhet jól, ha egy ilyen fontos dolgot nem lehet megbeszélni.
2022. dec. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%
Kérdés! Óvszerrel védekeztek? Ha igen, lehetsz latex-érzékeny! Nem? Allergiás lehetsz a spermájára! És elmész aktus után pisilni? Az segít kimosni a bacikat a hüvelyből. Hátha ez támpontot ad.
2022. dec. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Tuti hogy nem valami gombát, vagy fertőzést dobáltok egymásnak oda vissza?

Mert maga a szextől nem hiszem hogy kellene ilyet kapnod, vagy ahhoz már tényleg full száraznak kellene lennie a hüvelyednek hogy azt fel sértse. Gondolom az meg a barátodnak csak feltűnne, hogy már nem kívánod őt egyáltalán.

Amúgy ha szeretitek egymást, beszélgessetek. Csak tudtok találni egy köztes megoldást ami mindkettőtöknek jó lesz.

2022. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen nők miatt félnek durvan dugni a ferfiak mint te vagy lesznek papucsok..

Kezeltesséteknki magatokat még egyszer, képtelenség hogy ettöl valakinek baja legyen

2022. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Jo nagy tuskó pasid lehet ha ennyire nem figyel rád!

Pl en mindig kerdezgetem a partneremet h így jo vagy hogy faj e stb..

2022. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem a legutolsó kapcsolatomban sűrűn volt hüvelygyulladásom. Amióta nem szexelek vele semmi bajom.
2023. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!