Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire erős benned a késztet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire erős benned a késztetés, hogy miután beleélveztél a csajod puncijába, orálisan kényeztesd?

Figyelt kérdés

2022. dec. 2. 21:42
A kérdező szavazást indított:
Hülye vagy, ki nem nyalnám a spermás pináját.
Volt már rá példa, de a csaj kérésére, magamtól nem vonz ez.
Volt már rá példa, saját indíttatásból akartam csinálni.
Gyakran csinálom, a csajom jobban élvezi, mint én.
Gyakran csinálom, én jobban élvezem, mint a csajom.
Gyakran csinálom, egyformán fontos ez mindkettőnknek.
Nő vagyok, nem tetszene ha a pasi így akarna kinyalni.
Nő vagyok, tetszene ha a pasi így akarna kinyalni.
Karalábé.
37 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer más után csináltam.. az melyik kategória? :D
2022. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Semennyire :D az egy dolog hogy élvezés után szétkened (ha testre megy), vagy belenyúlhatsz véletlenül, de azé' kóstolgatni nem akarom.
2022. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Ha csak én mentem el, akkor teljesen természetes, hogy kinyalom. Első nyaláls után már tiszta a puncija. Vond annyira a punci, hogy ne zavarjon a töltelék.

Tehát a kielégítésére erős a késztetésem.

2022. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nőként bejön az ilyen
2022. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Gyakran csinálom, egyformán fontos ez mindkettőnknek.

Megjegyzés, hogy azt is imádjuk, ha a szájába élvezek és utánna a spermámmal smárolunk hosszan, szenvedélyesen.😋

44F

2022. dec. 3. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Bennem arra nagy a késztetés, hogy őt is eljuttassam a gyönyör birodalmába :D Szóval, ha megtörténik, hogy előbb én sülök el, és ő még nincs készen, akkor simán kinyalom őt így is :)
2022. dec. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint csak én vagyok úgy, hogy először csinálom az orális kényeztetést (illetve csináljuk egymásnak) és utána jön a "normál" szex?
2022. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
55%
20 + év házasság után popsiszex után kinyalom a seggét is,ha úgy be vagyunk indulva.Nemhogy az édes kis pináját.Mindkettőnket beindít újra.Vagy csak egyszerűen a számra ül és belenyomja a kis buborékokat...
2023. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!